-4°C / 2°C

Legfrissebb

Utoljára módosítva:
2018. február 23. 20:57
Péntek este lejátszották a második mérkőzésüket is a DVTK Jegesmedvék a Fehérvári Titánok ellen az Erste Liga negyeddöntőjében. A csütörtöki 4-0 után még simább győzelmet arattak a hazaiak, ezzel összesítésben 2-0-ra vezetik a párharcot.
2018. február 23. 20:26
Szombaton este negyed nyolctól ismét pályára lép a bajnokságban az Aluinvent DVTK a válogatott mérkőzései miatt tartott szünet lezárásaként. Az ellenfél a Szekszárd veretlenségi sorozatát megszakító ZTE lesz a miskolci Generali Arénában. Pénteken tartott sajtótájékoztatót Štefan Svitek és Alyssia Brewers.
Kujan István
2018. február 23. 16:15
A kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja alkalmából tartottak megemlékezést pénteken az 1945-ben a gulágokra elhurcolt 500 miskolci lakos emléktáblájánál, a Zsolcai kapuban.
2018. február 23. 16:01
Az idei év első bajnoki mérkőzésén, az OTP Bank Liga 20. fordulójában a Paksi FC vendége lesz a DVTK szombaton – a meccs előtt Bódog Tamás és Dušan Brković tartott sajtótájékoztatót pénteken a DVTK Edzőközpontban.
Miskolc Televízió/minap.hu
2018. február 23. 14:58
Fluorit és balatonites – az év ásványáé és az év ősmaradványáé lesz a főszerep a 36. Miskolci Nemzetközi Ásványfesztiválon. Március első hétvégéjén újra izgalmas kísérletekkel, játszóházzal, drágakő-meghatározással és egy különleges, egyedülálló kiállítással is várják az ásványok világa iránt érdeklődőket a Miskolci Egyetemen.
2018. február 23. 12:52
Előzetesben maradnak a putnoki emberölés gyanúsítottjai – a Miskolci Törvényszék helybenhagyta a Miskolci Járásbíróság végzését.