A Ferencváros nyerte a miskolci rangadót

minap,hu
2019. március 10. vasárnap 11:58
Az E.ON Férfibajnokság középszakaszának harmadik fordulójának felsőházi rangadóján a Miskolc és a Ferencváros nézett farkasszemet egymással.

Sike József csapata kiválóan tartotta a lépést a magyar bajnokkal szemben, az első játékrész 1-1-es, a második felvonás 5-5-ös döntetlennél zárult. Sokáig úgy tűnt, hogy a harmadik etap is egyenlő állásnál ér véget, ám a hajrában Vámos Márton emberelőnyben értékesített találattal átvette a vezetést a Fradi (7-9).

mvlc ftc

Noha a házigazda borsodiak a negyedik negyedben sem adták fel, nem sikerült megállítaniuk a címvédőt, a 47. születésnapját ünneplő Varga Zsolt tanítványai már nem engedték ki a kezükből a győzelmet. A zöld-fehérek fordulatos és végletekig kiélezett csatában, 12-11-re nyerték meg a találkozót.