Grozav góljával felkészülési mérkőzést nyert a DVTK

Kujan István
2021. január 09. szombat 15:24
A másodosztályú DVSC-t verték a diósgyőriek, győztes mérkőzésen mutatkozott be az új vezetőedző.

A DVTK 1–0-ra nyert a másodosztályú DVSC ellen szombat délután. A találkozó egyetlen találatát Gheorghe Grozav lőtte, a 36. percben szabadrúgásból talált a kapuba. A diósgyőriek a félidőben teljes sort cseréltek, hogy minél több labdarúgót lásson játék közben Zoran Zekić . Az új vezetőedzőnek ez volt a debütálása a Diósgyőr kispadján.

Forrás: dvtk.eu

Felkészülési mérkőzés, eredmény (dvtk.eu):
Debreceni VSC - Diósgyőri VTK 0-1 (0-1)
Debrecen-Pallag, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Takács János (Horváth Róbert, Tomes Róbert).
DVSC 1. félidő: Gróf - Fűzfői, Pávkovics, Szatmári, Kinyik, Bévárdi Zs. - Bódi Á., Bényei Á, Dzsudzsák - Talpalló, Tischler. Vezetőedző: Kondás Elemér.
DVSC 2. félidő: Košicky - Lakatos B., Kinyik, Poór, Ferenczi J. - Baráth P. - Pintér Á., Gaczella, Haris, Sós B. - Szécsi M. Vezetőedző: Kondás Elemér.
DVTK 1. félidő: Antal - Shestakov, Karan, Hegedűs, Pikk - Márkvárt, Živulić - Hasani, Rui Pedro, Grozav - Dražić. Vezetőedző: Zoran Zekić.
DVTK 2. félidő: Malenica - Vági, Ivánka, Szűcs K., Kalandadze - Max, Iszlai - Korbély, Zsiga, Makrai - Ivanovski. Vezetőedző: Zoran Zekić.

Gólszerző: Grozav (0-1) a 36. percben.

Kulcspillanatok:
36. perc: Dražić indult meg szép cselekkel, de felvágták, diósgyőri szabadrúgás az alapvonaltól 18 méterre, balra. Gheorghe Grozav állt a labda mögé, és jobbal a léc alá bombázott, 0-1