Hazai pályán Diósgyőri győzelem

dvtk.eu
2020. február 15. szombat 21:38
A DVTK hazai pályán Mirko Ivanovski újabb góljval már az első félóra végén vezetést szerzetet szerzett a Paks ellen.
Fotó: dvtk.eu

A második játékrészben eleinte a Paks igyekezett egyenlítni, de a diósgyőri védelem jól állta a nem túl erős rohamokat, majd amikor egy gyors ellentámadás végén Florent Hasani megszerezte a második gólt, eldőlt a mérkőzés.

DVTK - Paks 2-0 (1-0)

28. perc: Kiss Tamás csapta be parádésan védőjét a baloldalon, középre adott, ahol az ötösön Mirko Ivanovski érkezett, és a kapu rövid oldalába lőtt, 1-0

54. perc: Hasani szabadrúgása után Brković átfejelte a rosszul kimozduló kapus fölött a labdát, egy védő a gólvonal előtt belekanalazott, így a labda a kapufáról a gólvonalra pattant a játékvezető szerint, majd onnan ki (VAR kellett volna a biztos döntéshez)

79. perc: Molnár hátulról építkezve Tabakovićnak passzolt, aki a kezdőkörből egyből Kisst indította a baloldalon. A 9-es középre tette a labdát, amit Tabaković továbbpasszolt jobbra, ahol Florent Hasani egy ütemet kivárva a hosszú alsó sarokba lőtt, 2-0