A Jegesmedvék simán legyőzték a sereghajtót

MTI
2020. november 10. kedd 20:54
A DVTK Jegesmedvék csapata 7-2-re legyőzte a nullapontos vendég Liptószentmiklóst (Liptovsky Mikulás) a szlovák jégkorongliga keddi játéknapján.
Mocsári László képgalériája

Álomrajtot vett a magyar együttes: a második percben már vezetett, a hatodikban 2-0, a 13.-ban pedig már 4-0 volt javára. A vendégek ugyan szépítettek, de a folytatásban nem jelentettek komolyabb veszélyt a kapura. A második harmadban is állandósult a hazai fölény, és ugyan a meccs derekáig nem esett újabb találat, a szünetig még háromszor volt eredményes a Jegesmedvék együttese.
A záró felvonásban csak a vendégek szereztek gólt.
A DVTK-nak ez volt az első mérkőzése, amelyen mindhárom pontot begyűjtötte - korábban három-három alapjátékidős, illetve hosszabbításos veresége volt -, és ezért áll jelenleg a tizedik helyen.