Nem volt kérdés! Simán verte a DVTK a Popradot

2019. július 11. csütörtök 07:18
Lejátszotta és meg is nyerte idei negyedik nyári felkészülési mérkőzését szerdán délután a DVTK labdarúgó csapata.

DVTK - FK Poprad 6-1 (3-1)

DVTK: Danilović - Polgár, Brković, Karan, Juhar - Adukor, Márkvárt - Zsolnai, Hasani, Tajti - Prosser.

Vezetőedző: Fernando Fernández

DVTK (a 65. perctől): Danilović  - Ternován, Ndzoumou, Orosz M., Vági - Szabó B. - Shestakov, Szűcs K., Tóth Ba., Tóth Bo. - Óvári.

FK Poprad: Knurovský - Maslo, Pajer, L. Horváth (Grešák, 71.), Zekucia (Streňo, 46.), Gallovič, Jančo, Kukoľ (Andrić, 71.), Zošák, Da Silva, Slebodník (Hric, 71.).

Vezetőedző: Marek Petruš

Sárga lap: Streňo az 58. percben.
Gólszerző: Adukor (1-0) az 5., Tajti (2-0) a 18., Márkvárt (3-0) a 30., Slebodník (3-1) a 34., Márkvárt (4-1) a 64., Tóth Bo. (5-1) a 74., Shestakov (6-1) a 77. percben.

– Jó meccs volt. Elégedett vagyok a fiatalokkal és az új játékosokkal is. Napról-napra jobban beilleszkednek a csapatba. Öröm volt látni, hogy jó munkát végeznek ők is és a többiek is – nyilatkozta a dvtk.eu-nak Fernando Fernández.

A mérkőzés részletes leírását ITT olvashatja.

(Címlapfotó: dvtk.eu)