Szép gólokkal legyőzte a Vidit hazai pályán a Diósgyőr

2019. május 04. szombat 19:11
Az OTP Bank Liga 31. fordulójában hazai pályán játszott a DVTK a Vidi ellen.
Mocsári László képgalériája

A találkozó elején Florent Hasani pontos bombájával gyorsan vezetést szerzett a jól játszó DVTK, amit a félidő után szögletből kiegyenlítettek a vendégek, azonban a DVTK újítani tudott, és Márkvárt Dávid fű alatti lövésével megszerezte a rendkívül fontos három pontot.

A bennmaradásért küzdő Diósgyőr házigazdaként tehát 2-1-re legyőzte a tabellán második MOL Vidi FC-t a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 31. fordulójában.

OTP Bank Liga 31. forduló, eredmény:

Diósgyőri VTK - MOL Vidi FC 2-1 (1-0)
Miskolc, DVTK Stadion, ... néző. Játékvezető: Vad II István (Medovarszki János, Bornemissza Norbert; Bognár Tamás, Szőts Gergely).
DVTK: Antal - Polgár, Brković, Karan, Tamás M. -  Shestakov, Szabó B., Márkvárt,Tajti M. - Prosser, Hasani. Vezetőedző: Fernando Fernández.
Vidi: Kovácsik - Nego, Stopira, Elek, Tamás K., - Kovács I., Pátkai - Hodžić, Nikolov, Milanov - Futács. Vezetőedző: Marko Nikolić.

Csere: Shestakov helyett Bacsa a 45+1., Hodžić helyett Šćepović az 59., Milanov helyett Huszti a 70., tajti M. helyett Juhar a 79., Nikolov helyett Berecz a 83., Hasani helyett Géringer T. a 90+1. percben.
Sárga lap: Karan a 20., Milanov a 66., Szabó B. a 68. percben.
Piros lap: Szabó B. a 84. percben.
Gólszerző: Hasani (1-0) az 5., Stopira (1-1) a 49., Márkvárt (2-1) a 73. percben.