Ugrás a tartalomra

Lesz program a fesztivál után is

-
Forrás: port.hu

MOZIMŰSOR Művészetek Háza:

Uránia-terem: Február 13. csütörtök-19. szerda, naponta 15:30 Judy, 17:45 Közel a horizonthoz, 20:00 Ragadozó madarak (és egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)

Február 20. csütörtök-26. szerda, naponta 15:30 és 17:45 Sonic, a sündisznó, 20:00 A vágyak szigete

 

Béke-terem: Február 13. csütörtök-19. szerda, naponta 20:15 Sajnáljuk, nem találtuk otthon

Február 15. szombat-19. szerda, naponta 18:00 Vadonvilág – Gróf Széchenyi Zsigmond nyomában

Február 15. szombat 14:30 Csipkerózsika

Február 16. vasárnap 16:00 Hamupipőke

Február 17. hétfő-19. szerda, naponta 16:00 Családból is megárt a sok

Február 20. csütörtök-24. hétfő, naponta 16:00 A feltaláló,

Február 20. csütörtök-26. szerda, naponta 18:15 A Mennyországnak kell lennie, 20:15 Öngyilkos túra

Február 25. kedd 16:00 A néma forradalom

Február 26. szerda 16:00 A feltaláló

Forrás: mafab.hu

MOZIMŰSOR: CINEMA CITY: Február 13. csütörtök-19. szerda, naponta több időpontban – 1917 | Az átok háza | A vágyak szigete | Bad Boys – Mindörökké | Dolittle | Élősködők (csak vasárnap) | Jégvarázs 2. (csak hétvégén) | Jojo Nyuszi | Jumanji – a következő szint | Joker | Kémesítve (csak hétvégén) | Kisasszonyok | Közel a horizonthoz | Mancs őrjárat: Vigyázz, kész, mancs! | Ne játssz a tűzzel | Ragadozó madarak (és egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása) | Sonic, a sündisznó | Tékasztorik 2 | Tőrbe ejtve | Úriemberek

MISKOLCI NEMZETI SZÍNHÁZ:

Február 15. szombat 15:00 Határtalan napok: Zoltán újratemetve – A Beregszászi Illyés Gyula Nemzeti Színház tragigroteszkje, Csarnok

17:00 Kilépő, Játékszín

19:00 Hegedűs a háztetőn, Katona (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

19:30 Határtalan napok: Liliomfi – A Beregszászi Illyés Gyula Nemzeti Színház vígjátéka, Kamara

 

Február 18. kedd 18:00 Don Carlos, Fráter ifj. bérlet, Nagyszínház

19:00 Ördögök, bérletszünet, Kamara

A vadkacsa, Játékszín

Február 19. szerda 18:00 Don Carlos, Ferenczi ifj. bérlet, Nagyszínház

19:00 Ördögök, Lehár (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

A vadkacsa, Játékszín

 

Február 20. csütörtök 10:00 A legkisebb boszorkány, bérletszünet, Kamara

18:00 Hegedűs a háztetőn, Schiller ifj. bérlet, Nagyszínház

19:00 Betörő az albérlőm, bérletszünet, Kamara

Ádám almái, Játékszín

 

Február 21. péntek 19:00 Hegedűs a háztetőn, bérletszünet, Nagyszínház

Betörő az albérlőm, Upor (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

Ádám almái, Játékszín

Február 22. szombat 11:00 Kakaókoncert, Nagyszínházi nézőtéri társalgó

15:00 Hegedűs a háztetőn, Déryné (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

17:00 Betörő az albérlőm, Csiky (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

19:00 Ádám almái, Játékszín

CSODAMALOM BÁBSZÍNHÁZ:

Február 16. vasárnap 10:30 A székely menyecske és az ördög

Február 22. szombat 11:00 Mintapinty zenekar koncertje

Február 23. vasárnap 10:30 Lúdas Matyi

KIÁLLÍTÁS:

Február 17. hétfő 17:00 Fák, virágok, fények – Nyitray Viktória festőművész kiállításmegnyitója, Ady Endre Művelődési Ház

Február 22-ig, szombatig Tengelyező – Góré Szabina kiállítása, Miskolci Galéria

KONCERT:

Február 15. szombat 19:00 Szekeres Adrien Valentin-napi koncertje, Művészetek Háza

Február 17. hétfő 19:00 Szezonbérlet IV. Művészetek Háza

Február 21. péntek 19:00 Illés Klub, Ady Endre Művelődési Ház

Február 23. vasárnap 11:00 Alma együttes, Művészetek Háza

ELŐADÁS:

Február 16. vasárnap és 23. vasárnap, naponta 11:00 és 14:00 Meglepő hangszerek bemutatója, Diósgyőri vár

Február 22. szombat 11:15 és 13:15 A szerelem virágai, Diósgyőri vár

EGYÉB:

Február 14. péntek-16. vasárnap Kocsonyafesztivál, belváros

Február 15. szombat 9:00-13:00 Könyves farsang, József Attila Könyvtár

Február 16. vasárnap, 21. péntek és 23. vasárnap, naponta 17:30 és 19:00 Magma szauna, Miskolctapolcai Strandfürdő

Február 18. kedd 14:00 Seres János emléknap, Miskolci Galéria

16:30 „Beszélyes” est a magyar próza napján, II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár

irodalom

Február 20. csütörtök 17:30 Mesekockák diafilmklub – Weöres Sándor: Kutya-tár, József Attila Könyvtár

Február 21. péntek és 22. szombat, naponta 16:00, 17:00 és 18:00 Szaunaszeánsz, Miskolctapolcai Barlangfürdő

Február 22. szombat 20:00, 21:00 és 22:00 Különleges meglepetés program, Miskolctapolcai Barlangfürdő

Február 23. vasárnap 9:00-13:00 Miskolci Termelői Nap, Erzsébet tér

SZURKOLÁS:

Február 15. szombat 17:00 DVTK – Paks, DVTK Stadion

Február 15. szombat és 16. vasárnap 8:00-21:45 Jégvirág Kupa – nemzetközi műkorcsolya és jégtánc, Jégcsarnok

Február 18. kedd 18:00 DVTK Jegesmedvék – HC 07 Detva, Jégcsarnok

Február 19. szerda 18:30 Aluinvent DVTK – Cegléd, Generali Aréna

Február 21. péntek 18:00 DVTK Jegesmedvék – MAC Újbuda, Jégcsarnok

MOZGÁS:

Február 17. hétfő 9:15 Etka jóga, Ifjúsági és Szabadidő Ház

Február 17. hétfő és 19. szerda, naponta 18:00-20:00 Asztalitenisz, Gárdonyi Géza Művelődési Ház

Február 18. kedd 18:20 Gerinctorna, Gárdonyi Géza Művelődési Ház

Február 19. szerda 11:00 Maminbaba – Latin fitnesz várandós és kisbabás anyáknak, Gárdonyi Géza Művelődési Ház

Február 20. csütörtök 17:10 Zumba, Gárdonyi Géza Művelődési Ház

Programok