Ugrás a tartalomra

Programkavalkád

-

MOZIMŰSOR Művészetek Háza:

Béke-terem: November 11. hétfő 15:30 Lengyel filmhét megnyitója, első film: A 303-as repülőszázad. Igaz történet (A vetítések ingyenesek.)

November 12. kedd 16:00 Kutya-macska barátság

November 13. szerda 16:00 A legjobb

November 14. csütörtök 16:00 Arc

November 15. péntek 16:00 Éter

Forrás: port.hu

MOZIMŰSOR: CINEMA CITY: November 7. csütörtök-13. szerda, naponta több időpontban – Addams Family | Álomnagyi | A Wall Street pillangói (csak szombaton) | Clara – Egy tündéri kaland | Demóna: A sötétség úrnője | Drakulics elvtárs | Gemini Man (csak hétvége) | Halálod appja | Jetikölyök | Joker | Midway | Múlt karácsony | Stephen King: Álom doktor | Szerelemre kattintva | Terminator – Sötét végzet | Terra Willy | Zombiland – A második lövés (csak szombaton)

A MISKOLCI NEMZETI SZÍNHÁZ PROGRAMJA:

November 9. szombat 17:00 Kilépő, Játékszín

18:00 Príma-díj átadó gála, Nagyszínház

19:00 Feketeszárú cseresznye, Egressy (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

 

November 12. kedd 19:00 Luxemburg grófja, Egyetemi bérlet, Nagyszínház

19:00 Feketeszárú cseresznye, Szigligeti (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

19:00 A megmentő, A Láthatáron Csoport előadása felnőtteknek, Játékszín

 

November 13. szerda 14:00 A legkisebb boszorkány, Dömdödöm bérlet, Kamara

18:00 Egy óra versek közt művészetink társaságában, Zemlényi Attila, a MŰÚT főszerkesztőjének Csonthéj című új kötetének bemutatója, Játékszín

19:00 Luxemburg grófja, Bérletszünet, Nagyszínház

 

November 14. csütörtök 10:00 A legkisebb boszorkány, Bérletszünet, Kamara

14:00 A legkisebb boszorkány, Pumukli bérlet, Kamara

18:00 Don Juan, Zrínyi ifj. bérlet, Nagyszínház

19:00 Nem félünk a farkastól, Játékszín

 

November 15. péntek 19:00 Luxemburg grófja, Upor (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

19:00 Feketeszárú cseresznye, Vörösmarty (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

 

November 16. szombat 11:00 Kakaókoncert, Nagyszínház nézőtéri társalgó

15:00 Luxemburg grófja, Déryné (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

19:00 Üvöltő szelek, Latinovits (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

19:00 Így szerettek ők – Babits Mihály, Felolvasó színház Nyáry Krisztián kötete alapján, Játékszín

Forrás:: csodamalom.hu

CSODAMALOM BÁBSZÍNHÁZ:

November 10. vasárnap 10:30 A kiskakas gyémánt félkrajcárja

November 17. vasárnap 10:30 A só

KIÁLLÍTÁS:

November 8. péntek-10. vasárnap, naponta 10:00-18:00 Vasútmodell kiállítás, Gömöri pályaudvar

November 11-től, hétfőtől előzetes bejelentkezés alapján Fókuszban Szász Endre művészete II., Petró-ház (Hunyadi 12.)

November 15-ig Rácsok mögül szárnyaló művészet, Miskolci Nemzeti Színház

November 15-ig, péntekig Négy évszak meséi – Bognár Péter, Ifjúsági és Szabadidő Ház

November 16-áig, szombatig Balló Andrea festőművész kiállítása, előzetes bejelentkezés alapján, Feledy-ház

KONCERT:

November 9. szombat 18:00 Ossian lemezbemutató turné, Ady Endre Művelődési Ház

19:00 Majka és a 100 Tagú Cigányzenekar, Generali Aréna

 

November 11. hétfő 19:00 Szezonbérlet 2., Művészetek Háza

November 16. szombat 19:00 Little G Weevil Acoustic Band, Görömbölyi Művelődési Ház

November 17. vasárnap 19:00 Killer Queen, Művészetek Háza

ELŐADÁS:

November 9. szombat 13:15 és 15:15 Rendhagyó divattörténet, Diósgyőri vár

November 10. vasárnap 11:15, 13:15 és 15:15 Fegyvermustra, Diósgyőri vár

16:00 A muzsika hangja – színházi előadás, Művészetek Háza

 

November 11. hétfő 16:00 Alzheimer Cafe, Művészetek Háza kávézója

November 12. kedd 19:00 Hajós András stand-up comedy estje, Művészetek Háza

November 13. szerda 17:00 Ázsiai pillanatok: Thaiföld, Szabó Lőrinc Idegennyelvi Könyvtár

November 14. csütörtök 16:30 Ifjú szívekben élek – Ady Endre irodalmi est, II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár

November 16. szombat 11:15, 13:15 és 15:15 Gyógynövényismereti előadások, Diósgyőri vár

November 17. vasárnap 11:15 és 13:15 Fúvós hangszerek bemutatója, Diósgyőri vár

EGYÉB:

November 14. csütörtök 10:00 Stílusműhely, Művészetek Háza

November 15. péntek 15:00 Szépkorúak Barátság Klubja, József Attila Könyvtár

November 17. vasárnap 9:00-13:00 Miskolci Termelői Nap, Erzsébet tér

Forrás: kenguruhotel.hu

GYEREKEKNEK:

November 9. szombat és 10. vasárnap, naponta 10:00-19:00 Márton-napi mulatságok, Avalon Park

November 10. vasárnap 9:30-16:00 Márton-napi dínomdánom, Diósgyőri Kézműves Alkotóház

November 13. szerda 10:00 Babusgató, II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár

November 15. péntek 16:00 Társasjáték Klub, Ady Endre Művelődési Ház

November 16. szombat 10:30 Hangszerező alsósoknak, Tudomány és Technika Háza

Forrás: budaorsfitness5.hu

MOZGÁS:

November 11. hétfő és 13. szerda, naponta 17:30 Vital torna, Ady Endre Művelődési Ház

18:30 Pilates, Ady Endre Művelődési Ház

 

November 13. szerda 18:00 Intervallum edzés, Generali Aréna

November 16. szombat 9:00-11:30 Ökölvívó edzés, Generali Aréna (előzetes egyeztetés: Majláth Gábor 70/550-0150)

Programok

-
városszerte