Ugrás a tartalomra

Programok január közepétől

-
Forrás: thewrap.com

MOZIMŰSOR Művészetek Háza:

Uránia-terem: Január 16. csütörtök-22. szerda, naponta 15:15 Judy, 17:30 és 20:00 Bad Boys – Mindörökké rosszfiúk

Január 23. csütörtök-29. szerda, naponta 15:30 Dolittle, 17:30 Bad boys – Mindörökké rosszfiúk, 20:00 Hivatali eltávozás

 

Béke-terem: Január 16. csütörtök-21. kedd, naponta 16:00 Cseng mester konyhája, 18:00 A bőrömben

Január 16. csütörtök-22. szerda, naponta 20:15 Amanda

Január 22. szerda 16:00 Folyékony arany, 18:00 Akik maradtak

Január 23. csütörtök-26. vasárnap, január 28. kedd és 29. szerda, naponta 16:00 A művészet templomai: Gauguin Tahitin – Az elveszett paradicsom

Január 23. csütörtök-29. szerda, naponta 18:00 Léghajósok, 20:15 Különleges életek

MOZIMŰSOR: CINEMA CITY: Január 16. csütörtök-22. szerda, naponta több időpontban – Árok | Az átok háza | Bad Boys – Mindörökké | Botrány | Dolittle | Jégvarázs 2. | Jexi – Túl okos telefon | Judy | Jumanji – a következő szint | Kémesítve | Pamacs – a Mikulás kis rénszarvasa (csak hétvégén) | Seveled | Star Wars: Skywalker kora | Tőrbe ejtve

MISKOLCI NEMZETI SZÍNHÁZ:

Január 18. szombat 19:00 Don Juan, Latinovits (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

Üvöltő szelek, Katona (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

Nem félünk a farkastól, Játékszín

 

Január 21. kedd 18:00 Hegedűs a háztetőn, Fráter ifj. bérlet, Nagyszínház

19:00 Betörő az albérlőm, Bérletszünet, Kamara

Ádám almái, Játékszín

 

Január 22. szerda 15:00 Dart-Varga Kinga: Alpha – Mádi László: Térfalók, Imre Zoltán Program, Játékszín

19:00 Luxemburg grófja, Bérletszünet, Nagyszínház

Feketeszárú cseresznye, Bérletszünet, Kamara

 

Január 23. csütörtök 18:00 Hegedűs a háztetőn, Zrínyi ifj. bérlet, Nagyszínház

19:00 Betörő az albérlőm, Madách (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

Ádám almái, Játékszín

 

Január 24. péntek 18:00 Hegedűs a háztetőn, Bérletszünet, Nagyszínház

19:00 Betörő az albérlőm, Bérletszünet, Kamara

Ádám almái, Játékszín

 

Január 25. szombat 15:00 Betörő az albérlőm, Déryné (Arany, Ezüst) bérlet, Kamara

18:00 Miskolci Múzsa-díj átadása, Nagyszínház

 

19:00 Így szerettek ők: József Attila II. – Felolvasószínház Nyáry Krisztián kötete alapján, Játékszín

csodamalom.hu

CSODAMALOM BÁBSZÍNHÁZ:

Január 19. és 26. vasárnap, 10:30 Mosó Masa mosodája

KIÁLLÍTÁS:

Múlt egy kattintásra – fotópályázat művei Kassáról, II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár

Február 3-ig, hétfőig El Camino képekben, Tompa Mihály Könyvtár

Január 25-ig, szombatig A fürkésző ember – Koffán Károly emlékkiállítása, Miskolci Galéria

Január 25-ig, szombatig Keresztény szimbolika Feledy Gyula művészetében, Feledy-ház

Január 31-g, péntekig Arcok és tájak – festménykiállítás, Ady Endre Művelődési Ház

Február 8-ig, szombatig Kínai festészet és kalligráfia, Tudomány és Technika Háza

KONCERT:

Január 18. szombat 15:00 és 19:00 Újévi Operett Gála, Művészetek Háza

Január 22. szerda 18:00 Belvárosi Zenei Esték – A romantika határán, Zenepalota

Január 24. péntek 19:00 Illés Klub, Ady Endre Művelődési Ház

ELŐADÁS:

Január 18. szombat 13:15 és 15:15 Fegyvermustra, Diósgyőri vár

19:00 Ráskó Eszter dumaszínháza, Népkerti Vigadó és Söröző

 

Január 19. vasárnap 11:00 és 14:00 Fúvós hangszerek bemutatója, Diósgyőri vár

15:00 és 19:00 Pletykafészek – bohózat Veresegyházról, Művészetek Háza

 

Január 21. kedd 17:00 Stílusest, Művészetek Háza kávézója

Január 23. csütörtök 16:30 Trux Béla történelmiregény-író előadása, Kaffka Margit Könyvtár

Január 24. péntek 19:00 Hobo: Látnokok, költők, csavargók, Művészetek Háza

Január 25. szombat 11:15 és 13:15 Utazás a középkorban, Diósgyőri vár

EGYÉB:

Január 18. szombat 12:00 X. Görömbölyi Forralt Bor és Tepertő Nap, Görömbölyi Művelődési Ház előtti tér

20:00 Pótszilveszteri éjszakai fürdőzés, Miskolctapolcai Barlangfürdő

21:00 Salsa party, Block Bistro (Hunyadi 3.)

22:00 Groove 002 – James Cole, Rockwell Klub

 

Január 18. szombat és 19. vasárnap, naponta 10:00-17:00 XVIII. Miskolci Esküvői Kiállítás és Vásár, ITC Székház

Január 19. vasárnap 9:00-13:00 Miskolci Termelői Nap, Erzsébet tér

Január 21. kedd 17:30 Ingyenes pilates, Ifjúsági és Szabadidő Ház

Január 23. csütörtök-26. vasárnap, naponta több időpontban Szárazlábas túra, Miskolctapolcai Barlangfürdő (előzetes regisztráció szükséges: 06/46-560-030)

Január 24. péntek 16:00 Sári Edina Joghurt villával, avagy Kórmagyar – kötetbemutató, József Attila Könyvtár

SZURKOLÁS:

Január 18. szombat 15:30 DVTK Jegesmedvék – Fehérvár AV19, Miskolci Jégcsarnok

18:00 Aluinvent DVTK – ZTE, Generali Aréna

 

Január 19. vasárnap DVTK Jegesmedvék, Miskolci Jégcsarnok

Január 21. kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék – Dukla Michalovce, Miskolci Jégcsarnok

Január 25. szombat 16:00 Aluinvent DVTK – Vasas, Generali Aréna

19:00 DVTK Fux – Eötvös DSE, Generali Aréna

Programok

-
-
Miskolc egyes templomai
-