Ugrás a tartalomra

Programok újra a városban!

-

MOZIMŰSOR Művészetek Háza:

Uránia-terem: Július 2., csütörtök-8., szerda, naponta 16:30 Emma (kivéve szombat, vasárnap), 19:00 Az első áruló

Július 4., szombat 16:00 Félvilág

Július 5., vasárnap 16:00 Trezor

Július 9. csütörtök-15. szerda, naponta 16:30 A boldogságvirág, 19:00 A láthatatlan ember

 

Béke-terem: Július 2., csütörtök-8., szerda, naponta 17:00 Világpolgárok, 19:30 A terápia

Július 9. csütörtök-15. szerda, naponta 17:00 Vad erők, vad bércek – A fantom nyomában, 19:30 A láthatatlanok

 

MOZIMŰSOR: CINEMA CITY: Július 2., csütörtök-8., szerda, naponta több időpontban – A láthatatlan ember | Apró mesék | Ava | Bad Boys – Mindörökké | Bloodshot | Dolittle | Fomo: Fear of Missing out | Lassie hazatér (csak hétvégén) | Mancs őrjárat: Vigyázz, kész, mancs! (csak hétvégén) | Mint egy főnök | Seveled | Sonic, a sündisznó | Tíz nap anyu nélkül | Úriemberek | Vad Balaton – kibővített moziváltozat | Vad erők, vad bércek: A fantom nyomában – kibővített moziváltozat | Valan – az angyalok völgye | Zárójelentés

ÁLLANDÓ PROGRAMOK:

HÉTFŐNKÉNT 18:30 Családi zumba, Mezei Ágnes vezetésével, Ady Endre Művelődési Ház

HÉTFŐNKÉNT és SZERDÁNKÉNT naponta 18:30 Pilates, Gyenes Ilona vezetésével, Ady Endre Művelődési Ház

KEDDTŐL VASÁRNAPIG naponta 9:00-17:00 A Kárpátok ásványai, Őserdei ösvényeken, Dinók földjén, Képtár, Herman Ottó Múzeum, Görgey utca – Ez víg város, itt jó lesz nekünk, Thália-ház

KEDDENKÉNT és CSÜTÖRTÖKÖNKÉNT naponta 18:30 Latin fitness, Mezei Ágnes vezetésével, Ifjúsági és Szabadidő Ház – 19:30 Alakformáló torna, Garabuczi Zsófia vezetésével minden korosztálynak, Ifjúsági és Szabadidő Ház

SZERDÁNKÉNT 17:00 Ingyenes Etka jóga, Sárvári Mónika és Káposztáné Böbe vezetésével, Ifjúsági és Szabadidő Ház kertjében – 17:00 Haladó Tai Chi, Rádai Piroska vezetésével, Ady Endre Művelődési Ház – 18:30 Kamaszerda, a kama megismerése, kipróbálása a Népkertben – 18:30 Hatha jóga, Handzó Csilla vezetésével, Ady Endre Művelődési Ház – 19:00 Piloxing Garabuczi Zsófiával, Ifjúsági és Szabadidő Ház

CSÜTÖRTÖKÖNKÉNT 18:30 Flow jóga, Bodnár Krisztina vezetésével, Ifjúsági és Szabadidő Ház

Július 4. – szombat

14:00 Meglepő hangszerek bemutatója a Diósgyőri várban

16:00 Szinva patak, Reiman Zoltán helytörténeti előadása, Célpont Közösségi Tér

17:00 Avasi Kvaterka: megnyílnak a pincék, szó lesz fejlesztésekről, Creppy Palacsintaház

19:00 Quiz Night, kvízjáték csapatoknak, Block Bistro

21:00 Classic Retro Party dj Révész Zolival, Collins

21:00 Never Say Never pres. BSW, Rockwell Klub

21:00 Nextapes – Factory – Open Air, Factory Aréna

 

Július 5. – vasárnap

9:00 Miskolci Régiségvásár a belváros szívében délután 2-ig.

11:00 és 14:00 Meglepő hangszerek bemutatója a Diósgyőri várban.

 

Július 7. – kedd

19:00 Feketeszárú cseresznye, bérletszünet, Nagyszínház

 

Július 8. – szerda

19:00 Feketeszárú cseresznye, bérletszünet, Nagyszínház

Július 9. – csütörtök

19:00 Feketeszárú cseresznye, bérletszünet, Nagyszínház

 

Július 10. – péntek

18:00 Gasztroplacc extra lesz új helyszínen, a Lovagi Tornák Tere előtt

19:00 Feketeszárú cseresznye, bérletszünet, Nagyszínház

19:00 Kék és Narancssárga Produkció – minden, ami zene, Collins

21:00 Grand Opening – Young G, Burai, Curtis, Rockwell Klub

 

Július 11. – szombat

8:45 Közelebb hozzád, kétnapos társas önismereti tréning Juhász Zsófia párterapeutával, Weidlich udvar

10:00 Tematikus garantált városnézés Kupcsik Sarolta idegenvezetővel, Tour Inform Iroda

11:15, 13:15 és 15:15 Rendhagyó divattörténeti előadást tartanak a Diósgyőri várban.

16:00 Spanyolnátha Miskolcon helytörténeti kvízzel, Célpont Közösségi Tér (Arany J. utca)

22:00 Nyárnyitó Party, Black Tracy

 

Július 12. – vasárnap

 

10:00-13:00 és 13:30-16:00 A középkori betűvetést ismerhetik meg a Diósgyőri vár látogatói.

Programok

Jelenleg nincsenek programok!