Hármat kapott a borsodi rangadón a Diósgyőr

2019. augusztus 25. vasárnap 09:28
Az OTP Bank Liga 4. fordulójában a DVTK előtt adódott ziccer, de nem esett gól a Mezőkövesd elleni mérkőzés első félidejében. A második játékrészben a vendégcsapat négy perc alatt kétgólos előnyre tettek szert, majd egy újabb találattal bebiztosította győzelmét is.
Beregi László képgalériája

OTP Bank Liga 4. forduló, eredmény:

Diósgyőri VTK - Mezőkövesd Zsóry FC 0-3 (0-0)
Miskolc, DVTK Stadion, 4853 néző. Játékvezető: Andó-Szabó Sándor (Georgiu Theodoros, Szert István; Pillók Ádám, Vad II István).
DVTK: Danilović - Shestakov, Ndzoumou, Karan, Vági - Tóth Ba., Márkvárt - Ternován P., Tajti M., Korbély - Prosser. Vezetőedző: Fernando Fernández.
Mezőkövesd: Szappanos - Eperjesi, Nesterov, Katanec, Vadnai - Karnitski, Berecz - Nagy D., Cseri, Pekár - Zivzivadze. Vezetőedző: Kuttor Attila.

Fotó: Beregi László

Csere: Ternován helyett Hasani az 51. , Tóth Ba. helyett Tabaković az 58., Cseri helyett Vajda S. a 73., Tajti M. helyett Szabó B. a 80., Pekár helyett Molnár G. a 81., Nagy D. helyett Takács T. a 88. percben.
Sárga lap: Vadnai a 14., Ternován P. a 24., Ndzoumou az 54., Zivzivadze a 72. percben.
Gólszerző: Nagy D. (0-1) az 50., Katanec (0-2) az 54., Cseri (0-3) a 66. percben.

Kulcspillanatok:

50. perc: Pekár ment el a bal oldalon, centerezését Nagy Dániel az ötösről védhetetlenül fejelte a léc alá, 0-1

55. perc: Matija Katanec futott be a védők mögé (két társa lesen volt, ő nem), és közélről a hálóba lőtt , 0-2

66. perc: Vendég szabadrúgás 31 méterről, balról. Cseri Tamás tökéletesen lőtte ki a jobb fölső sarkot, 0-3.