Ők voltak tavaly a legjobb úszók

minap.hu
Utoljára módosítva
2020. március 31. kedd 11:20
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Úszó Szövetség elnöksége éppen akkorra szervezte meg a 17. Megyei Díjátadó Ünnepséget, amikor kormányzati javaslatra minden összejövetelt töröltek a koronavírus-járvány lelassítása érdekében. Így 2019 legeredményesebb borsodi úszóit és az úszósportban kiemelten közreműködő sportvezetőket, edzőket csak később tudják díjazni. Addig is itt a lista:
A képen Sztankovics Anna

Az ünnepséget még ebben az évben szeretné megtartani a szövetség. A díjak személyes átadása elkezdődött az elmúlt napokban és az edzések újraindulásával folytatódik majd.

AZ EGYESÜLETEK EREDMÉNYES AMATŐR ÚSZÓJA 2019

MISKOLCI SPORTISKOLA

Balthes Dávid

Gerberi Balázs

Juhász Kata

Pocsai Noémi

Tóth Marcell

Simon Csenge

Ráski Sára

Germán Milla

Tarcsi Szonja

 

SZERENCS VSE

Lukács Zsófi

Lénárt Zalán

 

MEZŐKÖVESD SE

Fügedi Emese

Guba Lilla

 

ÓZDI ÚSZÓ KLUB

Hangonyi Ábel

 

AZ EGYESÜLETEK EREDMÉNYES ÚSZÓJA 2019 - IGAZOLT VERSENYZŐK

FIEDLER OTTÓ SE ÓZD

Németh Bence

Juhász Tamás

 

MISKOLCI SPORTISKOLA

Fogarasi Janka

Aggod Balázs

Bortnyik Zétény

Csépányi Gvendolin Mendy

Gaál Adél

Léport Szellő Boróka

Újvári Dóra Brigitta

 

TISZAÚJVÁROSI TRIATLON KLUB

Bagi Szilárd

Bán Petra

 

B.-A.-Z. MEGYE KIVÁLÓ SZENIOR ÚSZÓJA 2019

Hatvani János (1946)

Jurák Árpád (1961)

Pásztor Róbert (1973)

Furuglyás Attila (1946)

Tóth Antal (1940)

Kőszegi Károly (1941)

ifj. Furuglyás Attila (1977)

Baranyi Valéria

valamennyien Miskolci Vízművek SC

 

B.-A.-Z. MEGYE EREDMÉNYES ÚSZÓJA 2019

Czene Réka - Fiedler SE Ózd

Edzője: Kis Gergő

 

Márton Véda Anna - Fiedler SE Ózd

Edzője: Kis Gergő

 

Kárpáti Zalán - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás

 

Deák Zsóka - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás

 

Hornyik Panna - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos

 

Kopcsó Petra - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos

 

Korcsmáros Erik - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos

 

Tamás Kornél - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos

 

Tóth Milán - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos

 

Limbek Lázár, Havasi Dominik Olivér, Tóth Milán, Korcsmáros Erik - váltó - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos, Pásztor Róbert

 

Tóth Zengő Katalin, Újvári Dóra Brigitta, Tóth Milán, Korcsmáros Erik - mix-vegyesváltó - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos, még edző

 

Újvári Dóra, Kárpáti Luca Sára, Tihor Jázmin, Tóth Zengő Katalin - váltó - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos

 

Lupkovics Lázár - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás

 

Tulipán Bence, Fazekas Ádám, Havasi Marcell Milán, Léport Milán Krisztián - váltó - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás

 

Kárpáti Kende, Kárpáti Zalán, Léport Milán Krisztián, Lupkovics Lázár, Pásztor Hunor - váltó - Miskolci Sportiskola

Edzőjük: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás

 

B.-A.-Z. MEGYE KIVÁLÓ ÚSZÓJA 2019

Esztián Petra - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás

 

Tulipán Bence - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás

 

Léport Milán Krisztián - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás

 

Pásztor Hunor - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos

 

Fazekas Ádám - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás

 

Tóth Zengő Katalin - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos

 

Barta Ferenc - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos

 

Limbek Lázár, Tamás Kornél, Tóth Milán, Korcsmáros Erik - váltó - Miskolci Sportiskola

Edzőjük: Sajgó László és Fridrich Ákos. Pásztor Róbert

 

Forgács Bence - Fiedler SE Ózd

Edzője: Kis Gergő

 

Doszpoly Zsombor - Swimming Pentathlon Club - Miskolc

Edzője: Fázold Henrik

 

Bagi Zoltán - Tiszaújvárosi Triatlon Klub

Edzője: Fodor Ágnes

 

B.-A.-Z. MEGYE VÁLOGATOTT ÚSZÓJA 2019

Vécsei Réka - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás

 

Gyöngyösi Bianka - Ózdi Úszó Klub

Edzője: Schifter Tamás

 

Kovács Péter - Miskolci Sportiskola

Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás

 

B.-A.-Z. MEGYEI ÚSZÁS BÜSZKESÉGE  2019

Sztankovics Anna - Miskolci Sportiskola

Világbajnokság-Kvangdzsu (Gwangju)

4x100 mix vegyesváltó 12. hely, olimpiai kvalifikáció

Edzője: Szollár Gergő

 

2019-BAN A LEGMAGASABB LEN PONTOT ELÉRT VERSENYZŐNEK JÁRÓ DÍJ - B.-A.-Z. MEGYEI ÖNKORMÁNYZAT ÁLTAL ALAPÍTOTT DÍJ

Sztankovics Anna - Miskolci Sportiskola: 846 pont

 

B.-A.-Z. MEGYE ÚSZÓSPORTJÁÉRT EMLÉKPLAKETT

Kiss Attila - Miskolci Sportiskola

Edzője: Kiss Attila Sándor

 

B.-A.-Z. MEGYE KIVÁLÓ NEVELŐEDZŐJE 2019

Sajgó László

 

B.-A.-Z. MEGYE KIVÁLÓ EDZŐJE 2019

Szollár Gergő

 

B.-A.-Z. MEGYEI ÚSZÓ SZÖVETSÉGBEN VÉGZETT MUNKÁÉRT 2019

Hölcz Péter, MÚSZ régióvezető


Source URL: https://minap.hu/cikk/ok-voltak-tavaly-legjobb-uszok