Ugrás a tartalomra

Helyreállítási munkák az Adyban

Létrehozva
Gyorsan elvégezték a helyreállítási munkálatokat az Ady Endre Kulturális és Szabadidőközpont pincéjében. Mint arról mi is beszámoltunk, december 22.-én megrepedt az intézmény fűtési rendszerének csővezetéke.
A vezetékből több tucat köbméter, több mint 90 fokos víz folyt szét az Ady Endre Kulturális és Szabadidőközpont pincéjében. A forró vízből kicsapódó párafelhő eláztatta a falakat, bútorokat, műszaki berendezéseket.

Az eset után azonnal elkezdődött - speciális, párátlanító gépek segítségével - a helyreállítás, ma délelőttre már megfelelő állapotba kerültek a falak. Az esetre szinte már csak a folyamatosan dolgozó speciális szárítógépek, illetve az átázott, fellépő ruhák emlékeztetnek.

A tervek szerint az intézményben zajló felújítási munkálatok ellenére sem maradnak el rendezvények, a január elejére meghirdetett programok mindegyikét szeretnék megtartani.