Ugrás a tartalomra

Sorsoltak a kupában

Létrehozva
Noha a labdarúgó Magyar-kupában még nem ért véget a tavaly kezdődött küzdelemsorozat, az alacsonyabb szinten már javában zajlanak az előselejtezők a következő szezonra. Így van ez megyénkben is, ahol a megyei selejtező harmadik körére készülhetnek a csapatok. A párosítást a napokban készítették el a szövetségben, a program a következőképpen alakul.
magykup.jpgMájus 5. (szerda, 17.00): Sajólád–DVTK (NB III). Györgytarló–Cigánd. Nekézseny–Putnok. Center–Serényfalva továbbjutója–Ózd. Encs II.–Abaújszántó. Hernádvécse–Aszaló. Bogács–Mezőnagymihály–Bükkábrány továbbjutója (Mezőnagymihály továbbjutása esetén Mezőnagymihály lesz a pályaválasztó). Garadna–Encs. Vatta–Mezőcsát. Szerencs–Onga továbbjutója–MVSC. Sajószöged–Nyékládháza. Sajósenye–Sajóbábony. Parasznya–Sajókaza. Bánhorváti–Sajószentpéter. Szendrő–Szalonna. Mezőzombor– Tállya.

Május 12. (szerda, 17.00): Tokaj–Sátoraljaújhely. Monok–Tarcal. Ónod–Tiszalúc. Tiszapalkonya–Tiszaújváros. Novajidrány–Tomor-Lak. Meszes–Edelény. Nagybarca–Borsodnádasd. Hollóháza–Karcsa. Méra–Gönc. Kovácsvágás–Vajdácska–Sárospatak továbbjutója (Vajdácska továbbjutása esetén Vajdácska lesz a pályaválasztó). Vizsoly-Bodrogkisfalud. Kenézlő–Bodroghalom. Füzér–Pácin. Ináncs–Felsőzsolca. Alsóvadász–Harsány, Tard–Szentistván.

Különböző osztályú csapatok döntetlene esetén az alacsonyabb osztályú csapat a továbbjutó. Azonos osztályú csapatok döntetlene esetén hosszabbítás nincs, a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el a labdarúgás játékszabályainak rendelkezése szerint. A 4. forduló május 26-án kerül megrendezésre.D. L.