Ugrás a tartalomra

Már 18 600 jegy elkelt az Albert Flórián-emlékmérkőzésre

Létrehozva
A jegyárusítás hétfő reggeli megkezdése óta több mint 18 500 belépőt foglaltak le az Albert Flórián-emlékmérkőzésre, amelyen a magyar labdarúgó-válogatott Liechtenstein csapatával találkozik pénteken 18 órától a Puskás Ferenc Stadionban.
A magyar szövetség (MLSZ) honlapja szerint ez azt jelenti, hogy hamarosan az összes - ingyenesen beszerezhető - jegy elfogyhat az összecsapásra.
    
Pénteken 16:30 órakor lesz a kapunyitás. Az MLSZ az átvizsgálás és beléptetés miatt mindenkit arra kér, hogy előre vegye át belépőjét, és időben érkezzen a stadionhoz, továbbá felhívja a figyelmet, hogy az emlékmérkőzésre is ugyanazok a szabályok vonatkoznak, mint bármely válogatott találkozóra, azaz pirotechnikai eszközök használatára nincs lehetőség, az erre alkalmas eszközöket a biztonsági szolgálat elkobozza.
    
A stadionba szánt szurkolói transzparensek ellenőrzését 15:30 órakor, a Körcsarnok bejáratánál végzik a hatóságok.
    
A liechtensteiniek elleni összecsapás helyszíne eredetileg Székesfehérvár lett volna, ám Albert Flórián halála miatt az MLSZ elnöksége arról határozott múlt csütörtöki ülésén, hogy a találkozót a Puskás Ferenc Stadionban rendezik meg.

MTI