Ugrás a tartalomra

Vasárnap jön a Maci-Mikulás

Létrehozva
Az idén is jön a kis Jegesmedve szurkolókhoz a Maci-Mikulás. Ezúttal a vasárnapi Újpest elleni meccs előtt osztogat majd ajándékot a piros-sárga-fekete Télapó.
Immár hagyomány, hogy a Mikulás ellátogat a Miskolci Jegesmedvék időben aktuális mérkőzésére. Mindezt a szurkolók összefogása teszi lehetővé, hiszen ők finanszírozzák a Télapó jégcsarnokbeli tevékenységének költségeit.
macimikulas.jpg

A vezérszurkolók egyike, Voscsy érdeklődésünkre elmondta, hogy ezúttal a december 11-i, vasárnapi Újpest elleni mérkőzésre érkezik a piros-sárga-fekete színekbe öltöző nagyszakállú, aki az első 70 gyermeknek ad majd ajándékot, de hogy mi lesz ez, az egyelőre maradjon titok. A drukkerek terve szerint a mérkőzés végén a két csapat is kap egy kis meglepetést.