Ugrás a tartalomra

Miskolcon floorballoznak a legjobbak

Létrehozva
Idén először rendeznek diákolimpiai országos döntőt Miskolcon, rögtön valamennyi korcsoportban. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács és a Miskolc Városi Diáksport Szövetség közös szervezésében január 14-én és 15-én, szombaton és vasárnap a legjobbak kergetik a lyukacsos labdát Miskolcon az Egyetemi Körcsarnokban. Szombaton már a kora reggeli órákban elkezdődtek a küzdelmek.Szombaton az I., V. és VI., míg vasárnap a II-IV-es korcsoport floorballos tanulói mérik össze tudásukat.
Idén először rendeznek diákolimpiai országos döntőt Miskolcon, rögtön valamennyi korcsoportban. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács és a Miskolc Városi Diáksport Szövetség közös szervezésében január 14-én és 15-én, szombaton és vasárnap a legjobbak kergetik a lyukacsos labdát Miskolcon az Egyetemi Körcsarnokban. Szombaton már a kora reggeli órákban elkezdődtek a küzdelmek.

floorball_120114_ja_14.jpg

Szombaton az I., V. és VI., míg vasárnap a II-IV-es korcsoport floorballos tanulói mérik össze tudásukat.

Az országos bajnoki címekért ádáz csata várható az iskolák között. Megyénkből a miskolci Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola, Diósgyőri Gimnázium, a Sajószentpéteri Központi Általános Iskola, valamint a kazincbarcikai Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium csapatai jutottak a korcsoportjuk legjobb nyolc együttese közé.

Preview Image

Részletes program és eredmények a borsodsport.hu honlapon a Letöltések/Diáksport/ menüpontban találhatók.

minap.hu
fotó: Juhász Á.