Ugrás a tartalomra

Napos szerdánk lesz

Létrehozva
Északnyugati áramlással ma átmenetileg kissé nedvesebb, holnap száraz és enyhe levegő érkezik fölénk. Éjjel gyengén felhős idő várható. Csapadék nem lesz. Az északnyugati, majd az északira forduló szél megélénkül, időnként megerősödik. Reggelre általában 1 fokig csökken a hőmérséklet – tájékoztatott az Országos Meteorológiai Szolgálat Észak-magyarországi Regionális Központja.
Szerdán napközben időnként megnövekszik a felhőzet, sok napsütés várható. Csapadék nem valószínű. A változó irányú, majd a nyugatira forduló szél többnyire mérsékelt marad. Délutánra 17 fokig emelkedik a hőmérséklet. Fronthatás nincsen térségünkben.

Vasárnapig szeles időre számíthatunk, többfelé lesz erős, helyenként viharos a szél. A több-kevesebb napsütés mellett erősen felhős időszakok is előfordulnak, és elszórtan várható zápor, de jelentős csapadék továbbra sem várható.

A jövő hét első napjaiban csendesebbre, ismét naposra, de a mainál lényegesen hűvösebbre fordul az idő, hajnalra több helyen fagypont alá csökkenhet a hőmérséklet.

minap.hu