Ugrás a tartalomra

Villamossínre terelik a forgalmat a Győri kapuban

Létrehozva
Szombaton reggel 8-tól várhatóan délután 5-ig aszfaltozás miatt a villamossínre terelik a közúti forgalmat a Győri kapuban a Károly utca–Thököly utca között.

A munkaszervezés szerint először a Tiszai-pályaudvar irányában, majd az Újgyőri főtér felé zárják le az útszakaszt, ezért az 1-es villamos közlekedésében néhány perces késések előfordulhatnak egész nap.

Az aszfaltozási munkák az 1-es autóbusz közlekedését is érintik: az Örs utca, Zoltán utca és Aba utca autóbusz-megállóhelyeknél az utazók a villamossín mellett tudnak majd felszállni az MVK Zrt. járműveire. Az adott időszakban ezeken a megállóhelyeken a közlekedési társaság nem tudja az akadálymentes le- és felszállást biztosítani, ezért kérik a mozgásukban korlátozott utasokat, hogy szombaton autóbusz helyett válasszák a villamosközlekedést.