Magabiztos győzelem hazai pályán

2021. április 17. szombat 20:21
Magabiztos győzelmet aratott a vendég Kelen SC ellen a DVTK női labdarúgó csapata a Simple Női Liga 17. fordulójában. Bianca Sandu kétszer is betalált, de a 19 esztendős csapatkapitány, Vachter Fanni, és a 18 éves Branyiczki Maja is feliratkozott a gólszerzők közé. Utóbbinak ez volt az első gólja a felnőtt csapatban - írja a dvtk.eu.
Forrás: dvtk.eu

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Kalydy Dionízia Imola (Szilágyi Zsolt, Lengyel Dorina)
DVTK: Ádám A. - Williamson, Byrne, Palama, Barker - Vig, Stackel, Sandu, Vachter - Higgins, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Kelen SC: Erős E. - Ács. K., dr. Tatai, Horváth L., Haraszti F. - Tagyi, Árvay - Balázs E., Barkóczi B., Telek-Sümegi - Kókány. Vezetőedző: Könczey Zsolt

Csere:  Ács K. helyett Tarpataki az 55., Kókány helyett Szanyi a 69., Balázs E. helyett Herczik a 76., dr. Tatai helyett Tatai a 76., Higgins helyett Branyiczki a 87., Vig helyett Horváth L. a 91. percben,
Sárga lap: dr. Tatai a 18., Árvay a 32., Ács K. az 55. percben.
Gólszerző: Sandu (1-0) a 72., Vachter (2-0) a 73., Branyiczki (3-0) a 88., Sandu (4-0) a 92. percben.

Vezetőedzői értékelés
Fórizs Sándor: - Gratulálok a lányoknak a magabiztos sikerhez! Bízom benne, hogy a következő mérkőzéseken is így fognak küzdeni és hajtani, mint ahogy ezen a meccsen tették. Branyiczki Majának pedig külön gratulálok az első labdaérintéséből szerzett góljához, ami egyben az első NB I.-es találata is volt! Ez többek között Bukovszki Mónikának is köszönhető, hiszen ő kérte, hogy cseréljem be Maját.