Ugrás a tartalomra

Az elhunyt tehetséget gyászolja a Forma-1 is

Létrehozva
A Formula-1 mezőnye még ki sem heverte Dan Wheldon halálát, most Marco Simoncelli tragikus balesete miatt gyászol – írja a SamsungSport.hu
A portál sorra idézi a pilóták megrendült szavait.

– Micsoda borzalmas hét ez Dan Wheldon halála után, és most Marco Simoncelli is a MotoGP-ben. A gondolataim a családdal és a barátokkal vannak. Nyugodjék békében – mondta Timo Glock.

– Ez egy sajnálatos veszteség a sport számára, és Marco örökre a szívünkben fog élni. Minden támogatottságom most Simoncelli családjáé és a MotoGP sorozaté – emlékezett Pastor Maldonado.

– Nyugodj békében Marco. Egy különleges tehetség volt, aki hiányozni fog… A szeretteire és mindazokra gondolok most, akik a MotoGP paddockjában vannak – hangsúlyozta Mark Webber.

– Nem tudom elhinni azt, hogy a MotoGP egyik sztárja, Simoncelli életét vesztette egy balesetben. Egy újabb nagyszerű tehetséget vesztettünk el ma – mondta lesújtva Heikki Kovalainen.