Ugrás a tartalomra

Rakaczki János köszöni a segítséget

Létrehozva
Levelet kapott szerkesztőségünk Rakaczki Jánostól, a DVTK fiatal kapusának az édesapjától, amiben köszöni a fiának, Bencének nyújtott segítséget, amelyet ezennel továbbítunk a szurkolókhoz.
Köszönöm segítségüket, amelyet fiam, Rakaczki Bence, a DVTK kapusa ügyében nyújtottak. Felhívásuknak köszönhetően nagyon sok diósgyőri szurkoló jelentkezett véradásra, hogy ezzel is segítsék fiam gyógyulását a leukémiából.

Bence túl van a második kemoterápiás kezelésen, és a körülményekhez képest jól viseli a megpróbáltatásokat. Betegsége miatt a közeljövőben csontvelő-átültetésre is szüksége lesz.
Hálával tartozunk a diósgyőri szurkolóknak és a játékosoknak is az önzetlen támogatásért. Megható volt tudni és érezni, hogy ennyien mellettünk állnak a nehéz helyzetben.
 
Még egyszer köszönöm támogatásukat.

minap.hu