Leányok, IV. korcsoport: 2. Herman Ottó Gimnázium, Miskolc (a csapat tagjai: Érsok Boróka, Germán Milla, Kiska Dorottya, Megyery Emma, Papp Kamilla, testnevelő tanár-edző: Kerekes Attila).
Ezüstérmet szerzett a Herman Gimnázium
Ez is érdekelhet
CineVersity – a Miskolci Egyetem programjai a 22. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztiválon
A 22. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál kiemelt partnereként és főtámogatójaként a Miskolci Egyetem idén is páratlan élményeket kínál a kultúra és a filmek szerelmeseinek.
A családi programra tekintettel változik a közlekedés az Avason
A hétvégére vonatkozik a változtatás.
Kaotikus zene és monumentális látvány
Augusztus 29-én, szombaton különleges kulturális program várja a közönséget: a Painting Factory Művésztelep tizenkét fiatal alkotójának nagyméretű festményei mellett kísérleti zene is helyet kap.
Önkormányzati mentőöv az MVK-nak, de szükség van az állami szerepvállalásra hosszú távon
Újabb 900 millió forinttal támogatja az önkormányzat a miskolci közösségi közlekedés működését, miközben szeptember 1-jétől új gyorsjáratokat vezet be és új éjszakai buszokat indít az MVK. Rendkívüli közgyűlést tartottak pénteken Miskolcon.