A Lézerpont Látványtárban rendezik meg szerda délután az arTTér beszélgetéssorozat utolsó fejezetét. A programsorozat nem szűnik meg, csupán egy újabb évad végére értek a szervezők. A téma középpontjában ezúttal az alma lesz.
Versek, reklámok, mesék, történetek, sikerek – minden, ami a gyümölcshöz köthető. A beszélgetések célja ezúttal is a gondolkodtatás, a tanulságos, szórakoztató időtöltés lesz, egy olyan szimbolikus gyümölcs segítségével, amiről beszélni épp olyan élvezetes, mint megenni.
Az arTTér évadzáró beszélgetésén a szervezők Máger Ágnes festőművészt is vendégül látják, akinek bevezetőjét követően verseket, dalokat, bölcs és szellemes gondolatokat hallgathatnak az érdeklődők, de a Mikulás-váró eseményen játékokkal is várják a közönséget.
K. J.