
Az éjjeli órákban derült, és felhősebb időszakok váltják egymást. Gyenge havazás, hózápor előfordulhat. A nyugati szél helyenként élénk marad. Reggelre általában -6 fokig csökken a hőmérséklet.

Holnap napközben a felhőátvonulások mellett napos időszakokra is számítani lehet. A nap második felében hózápor is előfordulhat. A nyugati szél térségünk nyugati felén továbbra is erős marad. Délutánra 2 fokig emelkedik a hőmérséklet.

Hidegfronti hatás van térségünkben. A hét közepén változóan felhős idő lesz, szerdán a nap első felében várható gyenge havazás, havas eső, eső, csütörtök napközben kicsi a csapadék valószínűsége.

A hétvégén, illetve a jövő hét elején erősen felhős vagy borult lesz az ég, és több helyen számítani kell esőre. A következő napokban kevésbé lesznek csípősek az éjszakák és átmenetileg erősödik a nappali felmelegedés.