Ugrás a tartalomra

Lecsúszott a 200-as döntőről

Létrehozva
Szombatra virradóra újabb hírt kaptunk a Japánban zajló siketlimpiai játékokról.
Kép
gal-niki-japan-ketto.jpg
Tokiói bemelegítés, Gál Nikolett-módra. Fotó: magánarchívum

Ismét versenyzett Gál Nikolett, a DVTK sportolója, aki – amint azt már hírül adtuk – három napja 100 méteren ötkarikás bajnoki címet szerzett Tokióban.

– Tanítványom a 200 méteres síkfutás elődöntőjének második futamában negyedik lett, így pont lecsúszott a döntőről a kilencedik helyen végzett – írta magyar idő szerint hajnalban elektronikus üzenetében mintegy tízezer kilométerről Majkut Gergely, a diósgyőriek edzője, majd hozzátette: – Ennek következtében vasárnapra pihenőt kap, hétfőn pedig a távolugrás fináléjában lesz érdekelt.

Címkék

Ez is érdekelhet

Tavaszi takarítás Diósgyőrben és a Búza térnél
Gőzerővel folytatódik a tavaszi nagytakarítás Miskolcon
MiskolcKörnyezet
Tovább gördült a takarító „úthenger”: szerdán az Árpád és Kuruc utca, valamint a Búza tér környékén dolgozott a Városgazda.
Ezek a húsvéti közlekedési és bérletpénztári információk
Miskolc
Április 3-án, nagypénteken, április 5-én és 6-án, húsvét vasárnap és húsvét hétfőn a villamosok a vasárnapi, az autóbuszok pedig a szabad- és munkaszüneti napi menetrend szerint közlekednek - néhány kivétellel.
Tavaszi virággondozási tippek az erkélyen
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Hogyan érdemes tápozni, átültetni, locsolni, eltüntetni a kártevőket és melyik növény tehető már ki a balkonra? Többek között ezekre a kérdésekre igyekszik szakértőnk válaszolni.
Szendrei Krisztofer kilencedik lett
MiskolcSport
Kerékpár: 40. Kerékvár-Békás időfutam verseny, 18 kilométeres pálya, 156 nevező, Tahitótfalu.