Ugrás a tartalomra

Újraválasztották Molnár Pétert a KDNP Miskolc Városi Szervezete élére

Létrehozva
Az önkormányzati képviselői mandátummal is rendelkező Molnár Péter 2005 óta tölti be az elnöki tisztet, most hatodik alkalommal választotta meg őt a párt tagsága helyi vezetőnek.
Kép
A KDNP Miskolc Városi Szervezete újra Molnár Pétert választotta elnökéül. Fotó: KDNP

A napokban zajlott le a tisztújítás a Kereszténydemokrata Néppárt Miskolc Városi Szervezetében. A KDNP alapszabálya szerint az önkormányzati választásokat követő fél éven belül teljes tisztújítást kell lefolytatni. Először a települési alapszervezetekben, majd vármegyei, aztán országos szinten. 

A KDNP Miskolc Városi Szervezete Molnár Pétert választotta újra elnöknek. Molnár Péter elmondta: folyamatosan nő a miskolci KDNP taglétszáma és nagyon örül annak, hogy újra önálló frakciót alakíthattak a megyei jogú város közgyűlésében, valamint annak is, hogy az új önkormányzati ciklusban részt vehetnek a város vezetésében.
 

Ez is érdekelhet

A régió legjobb fiatal zenészei Miskolcon mérik össze tudásukat
MiskolcOktatásKultúra
Két napon át tartják a régió egyik legjelentősebb zenei megmérettetését: a Miskolci Bartók Béla Zene- és Táncművészeti Szakgimnázium március 18-19-én negyedik alkalommal rendezi meg Regionális Fafúvós Versenyét.
Nagy fába vágják a fejszéjüket a segítők a Tetemváron és a Bábonyibércen
MiskolcOktatásKultúraSzabadidő
Elindult az „Együtt a Tetemvár - Bábonyibérc városrészekért!” elnevezésű TOP Pluszos projekt megvalósítása Miskolcon, amelyben három éven át segítik majd az itt élőket.
Képgaléria
Megdőlhet a korábbi nevezési rekord
MiskolcSportVilágBorsod-Abaúj-ZemplénÉletmódEgészségSzabadidő
A Kassa – Miskolc nemzetközi ultramaraton részleteiről kedden délelőtt sajtótájékoztatón ismertették a városháza dísztermében.
Mutatjuk, mit kell tudni a tavaszi szünidei gyermekétkeztetésről
Miskolc
A települési önkormányzat a szünidei gyermekétkeztetés keretében a szülő, törvényes képviselő kérelmére a déli meleg főétkezést a hátrányos helyzetű gyermek és a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő halmozottan hátrányos helyzetű gyermek részére ingyenesen biztosítja.