Ugrás a tartalomra

Az utakon is elkezdődött a húsvét: parkoló autót rongáltak, oszlopot döntöttek ittas sofőrök

Létrehozva
Miskolcon, a Gesztenyés utcán egy nő kanyarodás közben kisodródott autójával, és belerongyolt egy út szélén parkoló járműbe. Arlóban az Ady Endre úton, villanyoszlopot döntött egy kocsi a kanyarban. A balesetekben összesen hárman sérültek, mint kiderült, mindkét sofőr ittas volt.

gesztenenyesutkoz.jpg

Miskolc, Gesztenyés út

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén emellett kielnc anyagi kárral járó baleset jutott még a rendőrség tudomására.

oszlopdont1.jpg

Arló

A közúti közlekedési balesetek elkerülése érdekében kérjük a járművezetőket, hogy körültekintően vegyenek részt a közúti forgalomban! Ne feledjék a legjobb megelőzés, ha betartják a közlekedési szabályokat! Aki alkoholtól befolyásolt állapotban vezet járművet elfogadhatatlan kockázatot vállal és ezzel mind maga, mind mások életét veszélyezteti!