Csapatsport

Forrás
2024. október 27. vasárnap 11:39
Felcsúton szerzett pontot a DVTK az OTP Bank Liga 11. fordulójában. Rögtön a mérkőzés elején egy megpattanó lövéssel vezetést szereztek a hazaiak, majd támadásban maradtak. A szorításból a Diósgyőr a félidő második részére bontakozott ki, és már az ellenfél kapuját is veszélyeztette. A második játékrészben is a hazaiak támadtak többet, de egy szép kontratámadás végén Bényei Ágoston egyenlített, ami végül egy pontot ért.
Forrás
dvtk.eu / minap.hu
2024. október 26. szombat 19:47
A csütörtöki Euroliga-mérkőzés után szombaton már a bajnokságban kellett pályára lépni, a 6. fordulóban az újonc Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia érkezett a DVTK Arénába. Csapatunkon érződött a hétközi összecsapás hatása, azonban szívós csapatmunkával és Kaila Charles átlag feletti teljesítményével fokozatosan felőrölte ellenfelét és 59-48-ra megnyerte az összecsapást.
Forrás
2024. október 24. csütörtök 22:19
A Női Euroliga csoportkörének 3. fordulójában a DVTK HUNTHERM hazai pályán fogadta a Perfumerías Avenida együttesét. A fordulatos mérkőzésen a második negyedben mi domináltunk, a harmadikban a spanyolok, végül a kiélezett végjátékban a vendégek kerekedtek felül, és négy ponttal megnyerték az összecsapást (64-68) - írja a dvtk.eu.
Forrás
2024. október 24. csütörtök 17:16
A MEAFC szabadidősport szakosztálya nemrégiben fallabda szakággal gyarapodott. A jelenleg öt játékosból álló csapat – a bajnokság újoncaként - a IV. osztályban kezdi meg a küzdelmet, de ezzel párhuzamosan az egyéni versenyeken is részt vesznek majd.
Forrás
2024. október 20. vasárnap 11:44
Egy eddig hibátlan csapatot sikerült kétvállra fektetniük, nem is akármilyen fordítással!
Forrás
2024. október 19. szombat 21:11
A DVTK hazai pályán veszített az MTK ellen az OTP Bank Liga 10. fordulójában.
Forrás
2024. október 18. péntek 20:59
Az Erste Liga pénteki játéknapján a DEAC ellen játszott a DVTK Jegesmedvék. A találkozó első harmadában Garet Hunt juttatta előnyhöz a piros-fehéreket. A második játékrészben egyenlítettek a debreceniek, de Roman Berdnikov találatával visszavette a vezetést Láda Balázs együttese. A folytatásban mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek, az eredmény azonban nem változott, így a DVTK Jegesmedvék fontos három pontot tartott itthon a riválisa ellen.
Forrás
2024. október 17. csütörtök 09:27
Az első negyed ugyan még az olasz vendégek fölényét hozta, de aztán fokozatosan magára talált a piros-fehér csapat, és három etapot megnyerve megérdemelten szerezte meg 70-63 pontra győzelmet.
Forrás
2024. október 16. szerda 20:13
Életének 79. évében, október 15-én elhunyt egykori NBI-es játékvezető, mérkőzésellenőr, a B-A-Z Vármegyei Kosárlabda Szövetség tiszteletbeli elnöke.
Forrás
2024. október 16. szerda 16:04
A Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság, férfi Keleti-csoport első fordulójában a DMSE otthonában vendégeskedett és magabiztosan nyert a Miskolci Egyetem csapata.