Csapatsport

2019. június 24. hétfő 09:46
Ugyan a két DVTK-játékossal felálló magyar 3x3-as női kosárlabda válogatott hatalmasat küzdve Franciaországot legyőzve a döntőbe jutott az amszterdami világbajnokságon, ott Kína gárdája már nagy falatnak bizonyult, de így is hatalmas elismerés illeti az ezüstérmet szerző Medgyessy Dóráékat!
2019. június 24. hétfő 09:52
Női párbajtőrcsapatunk – soraiban a Diósgyőri Vívó Egyesület tehetségével, Nagy Kingával – nyolcadik lett a düsseldorfi vívó Európa-bajnokságon.
2019. június 22. szombat 17:18
Vági András visszatért a Diósgyőrhöz, de nem csak ő lehet az egyetlen védő, akivel erősítenek a miskolciak. Az nso.hu értesülései szerint Galambos Ádám jelenleg próbajátékon szerepel a klubnál. A 26 éves balhátvéd az előző szezonban a Csákvár játékosaként 1118 percet töltött a pályán az NB II-ben.
2019. június 22. szombat 12:48
Az ötödik helyért játszhat a magyar válogatott a férfi vízilabda világliga belgrádi szuperdöntőjében, miután szombaton a rájátszás első fordulójában 15-8-ra legyőzte a kanadai csapatot.
2019. június 19. szerda 17:18
Harmadik alkalommal rendezi meg a Deboti VSE Hejőkeresztúrban országos vitorlás versenyét, az Expert Fps Kupát, június 29-30-án. A kupa a Magyar Vitorlás Szövetség versenynaptárában szereplő versenyek közül az egyetlen kiemelt (1.2 faktorszámú) ranglista verseny, amelyet a Dunától keletre rendeznek. Az idei kupa részleteiről szerdán délután tartottak sajtótájékoztatót.
2019. június 19. szerda 10:33
Újabb válogatott mérkőzéseken szurkolhatunk a nyár folyamán a Miskolctapolcai Strandfürdőben.
2019. június 17. hétfő 12:19
A B.-A.-Z. Megyei Kosárlabda Szövetség nemrégiben rendezte meg a 3x3-as kosárlabdarendezvényét, mellyel igyekeztek minél több kosárlabdázást szerető fiatalnak és kevésbé fiatalnak versenyzési lehetőséget biztosítani.
2019. június 17. hétfő 11:39
A MEAFC-Miskolc NB I/B-s kosárlabda csapata zsinórban szerzett négy győzelmével a 9. helyen zárta a bajnokságot. A csapat vezetőedzőjeként Drahos Gábor értékelte az idei Piros-csoportos szezont.
2019. június 14. péntek 11:56
Továbbra is Belgium vezeti a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáját, amelyen a magyar válogatott kilenc helyet javítva a 42. helyen áll.
2019. június 13. csütörtök 15:36
Rendkívül eredményes időszak lezárásaként tartotta meg szokásos évzáró, díjkiosztó ünnepségét a Miskolci Sportiskola: 60 országos bajnokot, fiatal miskolci tehetséget köszönthettek a Művészetek Házában, szerda délután.