Csapatsport

Forrás
Miskolc Televízió/minap.hu
2021. április 21. szerda 16:22
Idegenben győzött a DVTK labdarúgócsapata, ráadásul a közvetlen rivális Budafok otthonában sikerült a pontgyűjtés a piros-fehéreknek. Hazai pályán fejezte be az élvonalbeli kosárlabda bajnokságot a DVTK a Győr ellen – eldőlt, hogy hogy a győriek állhattak a dobogó harmadik fokára, a miskolciak pedig a negyedik helyen zártak. A Sportpercek április 20-ai adásában többek között ezekről volt szó. Értékelés és visszatekintés a főhősökkel.
Forrás
Kujan István
2021. április 20. kedd 11:35
Háromszáz millió forint kormányzati támogatást kap a DVTK – jelentette be a Sportegyesületek Országos Szövetségének elnöke, Deutsch Tamás hétfőn Miskolcon. A támogatást elsősorban a klub egyéni sportolói felkészülésének finanszírozására, edzéslehetőségeik biztosítására használják fel. A DVTK elnöke szerint négy sportolójuknak minden esélye megvan az idei olimpiai részvételre.
On
Forrás
2021. április 19. hétfő 11:58
Bár a tavalyi versenyek nem fejeződhettek be, a megrendezettek alapján kihirdették a díjakat, amit több Borsod megyei iskola is kapott.
Forrás
2021. április 19. hétfő 10:10
Nem ment a góllövés az élmezőnyhöz tartozó Vasas ellen a miskolci pólósoknak.
Forrás
2021. április 15. csütörtök 10:59
A jelenleg negyedik, tehát még nemzetközi kupaindulást érő helyen álló BVSC csapatához utaztak szerda este a miskolci férfi pólósok.
Forrás
2021. április 14. szerda 20:38
A Tippmix Női Kosárlabda NB I. A-csoportjának rájátszásában a bronzéremért vívott második összecsapáson az Aluinvent DVTK együttese az UNI Győr gárdáját fogadta. 1-0-ás vezetésük tudatában a vendégek nagyon motiváltan léptek pályára, és koncentrált játékukkal felőrőlték a vezérük, Keyona Hayes nélkül játszó piros-fehéreket.
Forrás
2021. április 14. szerda 12:30
Szórta a touchdownokat a Miskolci American Football Team a szezonnyitó hazai mérkőzésen.
On
Forrás
MTI
2021. április 14. szerda 11:28
Menedzserirodája közlése szerint Szoboszlai Dominik, a magyar labdarúgó-válogatott középpályása három héten belül teljes értékű edzésmunkát végezhet.
Forrás
2021. április 11. vasárnap 11:08
A 2021-es szezon első, Divízió I-es magyar amerikaifutball-bajnokiján magabiztos hazai győzelem született. Miskolc AFT - VSD Rangers 48-7
Forrás
2021. április 10. szombat 19:54
A házigazda Miskolc egyetlen találattal győzte le a Kaposvárt a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szombati játéknapján.