A DVTK Jegesmedvék csapata a Dukla Trenčín ellen lépett jégre a Tipos Extraliga pénteki játéknapján.
Forrás
mti.hu
2020. október 13. kedd 11:48
A Dukla Michalovce helyett a Dukla Trencín lesz a DVTK Jegesmedvék ellenfele a szlovák jégkorongliga pénteki mérkőzésén.
Forrás
dvtk.eu
2020. október 09. péntek 21:09
Péntek este először lépett jégre tétmérkőzésen a 2020/2021-es idényben a DVTK Jegesmedvék gárdája. A piros-fehérek a Tipos Liga 3. fordulójában a HC Slovan Bratislava együttesét látták vendégül, és erősen tartalékos sorokkal is sikerült hosszabbításra kényszeríteni az ellenfelet hazai közönség előtt, ahol aztán a pozsonyiak szerezték meg a győztes találatot. DVTK Jegesmedvék - HC Slovan Bratislava 2-3
Forrás
2020. október 04. vasárnap 12:43
Óriási bizonytalanság után a héten eldőlt, hogy a borús előjelek ellenére mégis elindul a szlovák Extraliga, amelyben a DVTK Jegesmedvék is szerepelnek.
Forrás
dvtk.eu
2020. szeptember 26. szombat 14:42
A DVTK Jegesmedvék a HC Košice elleni hosszabbításos győzelemmel zárta a felkészülési mérkőzések sorozatát.
Forrás
dvtk.eu
2020. szeptember 12. szombat 21:30
Péntek este a Miskolci Jégcsarnokban játszott felkészülési mérkőzést a DVTK Jegesmedvék és a Hydro Fehérvár AV19.
Forrás
dvtk.eu
2020. szeptember 05. szombat 18:35
Fél év kihagyás után győztes mérkőzésen térhettek vissza a Miskolci Jégcsarnokba a DVTK Jegesmedvék szurkolói. A MAC HKB Újbuda elleni felkészülési meccsen Mikko Pukka szerezte meg a vezető találatot, amire a második harmadban válaszoltak a vendégek. Szűk nyolc perccel a találkozó vége előtt Lövei Dávid juttatta ismét vezetéshez csapatát, majd Karol Csányi két góllal tette magabiztossá a sikert. DVTK Jegesmedvék - MAC HKB Újbuda 4-1
Forrás
mti.hu
2020. augusztus 24. hétfő 15:22
Hétfőn megtartotta első edzését a DVTK Jegesmedvék jégkorongcsapatánál az új vezetőedző, Dave Allison.
Forrás
dvtk.eu
2020. augusztus 23. vasárnap 19:44
Rutinos hátvéddel erősítette meg keretét a DVTK Jegesmedvék.
Forrás
Miskolc Televízió/Kujan István
2020. augusztus 19. szerda 09:24
Hétfő reggel koronavírus-tesztet kellett elvégezni a DVTK Jegesmedvék kapusán. Azért volt erre szükség, mert Kiss Bence felkészülési mérkőzésen szerepelt annál az Újpestnél, ahol a hétvégén az egyik játékosnak pozitív lett a tesztje. A miskolciak – igaz, fiatal kapusuk nélkül – zavartalanul folytatják az edzéseket. Az első felkészülési mérkőzésüket a tervek szerint szeptember elején játsszák.