Ugrás a tartalomra

A vendégszektor megtelt, a DVTK további jegyeket kért

Létrehozva
A DVTK nyíregyházi vendégjátékára hamar elfogytak a belépők. A DVTK újabb bilétákat kért a rendező klubtól.
Kép
dvtk-nyiregyhaza_2024-2025_9_53.jpeg
Legutóbb, tavaly október 5-én 2-0-ra nyert a DVTK Nyíregyházán Fotó: DVTK

A labdarúgó NB I 31. fordulója keretében, május 11-én, vasárnap 15.30-tól rendezik meg a Keleti rangadót, a Nyíregyháza SFC – DVTK mérkőzést. A szurkolói szempontból kiemelt érdeklődésére számot tartó meccsen a vendégszektor ezúttal is tele lesz. A nemrégiben átadott 7800 fős nyíregyháza stadionba, hétfőn kora délután kezdték meg a vendégbelépők árusítását, első körben a diósgyőri ultrák, majd ezt követően a többi piros-fehér szimpatizáns vásárolhatott belépőket, online. A jegy beszerzés nem sokáig tartott, a Diósgyőri VTK fanatikus drukkerei hamar elkapkodták a bilétákat, és jelen állás szerint 600 fővel képviseltetik magukat a lelátón. 
Ez abban az esetben változhat, ha a szabolcsi klub akceptálja a diósgyőriek azon kérését, hogy további jegyet biztosítson a DVTK drukkerek számára.

Címkék

Ez is érdekelhet

Tóth Anna (jobbról, egy korábbi külföldi versenyén) is rajthoz áll az országos bajnokságon. Fotó: magánarchívum
Teljes a diósgyőri csapatlista
SportMiskolc
Atlétika: a hétvégén Budapesten rendezik a sportág legrangosabb hazai versenyét, a felnőtt magyar bajnokságot.
A zöld-fehérek otthona a vasutas sporttelep, a híres Kubik. Fotó: magánarchívum
Elkészült az elit mezőny sorsolása
SportMiskolc
Labdarúgás: az MLSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatósága nyilvánosságra hozta az első osztályú felnőtt és utánpótlás bajnokságok menetrendjét.
DVTK stadion
Nemzetközi kupameccset játszanak Diósgyőrött
SportMiskolc
Labdarúgás: Hapoel Tel-Aviv - Ludogorets Razgrad találkozónak csütörtök este a DVTK stadionja ad otthont.
Craig Martin a Maciknál játszik majd a soron következő idényben. Fotó: magánarchívum
Kanadai csatárt igazoltak a Macik
SportMiskolc
Jégkorong: Craig Martin a DVTK Jegesmedvék Erste ligás együttesében folytatja pályafutását.