Ugrás a tartalomra

Olimpiai bajnok a tanárok között

Létrehozva
A bekecsi sportcsarnokban július 18-ig tart a diósgyőriek által vezényelt napközis birkózó edzőtábor.

A Bekecsi Birkózó Club edzői, Bacsó Alex és az olimpiai bajnok Repka Attila - akik a DVTK-nál szakosztályában is szakvezetői pozíciókat töltenek be - újra meghirdették hagyományos táborukat, amelybe diósgyőri gyerekeket is meghívtak. 

Harmincnégyen 

– Miskolcról hét, Emődről pedig négy kis birkózó utazik minden reggel Bekecsre, délután pedig haza – újságolta Szabó Máté, a diósgyőriek trénere. – Sőt, további érdekesség, hogy még Karcagról és Berekfürdőről is érkeztek sportolók a Szerencshez közeli település komplexumába.
A bekecsi különítményt harmincnégyen alkotják, munkájukat öt szakember kíséri figyelemmel. A már említett Bacsó-Repka-Szabó triót jövőbeli kollégájuk, Kádas Krisztián és a karcagi Kurucz István egészíti ki. 
A programot az edzések mellett kirándulással, játszóterezéssel és egyéb érdekességekkel színesítik, de a legfontosabb céljuk természetesen az, hogy a gyermekek örömüket leljék a mozgásban és egymás társaságában.

Kép
bekecsi birkózótábor
A bekecsi tábor résztvevői. Fotó: Magánarchívum

Címkék

Ez is érdekelhet

Marad a röpisek főszponzora
SportMiskolc
Kitart a diósgyőriek NB I-es női röplabdacsapata mellett a főtámogató.
Spiller Tiziana országos csúccsal lett tizedik az Eb-n
SportMiskolcVilág
A Miskolci Egyetem friss diplomása, Spiller Tiziana a nagyon előkelő 10. helyet harcolta ki félmaratoni gyaloglásban az augusztus közepén, Birmingham-ban megrendezett felnőtt atlétikai Európa-bajnokságon.
Diósgyőri siker Hegyalja kapujában
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Nyolcvan indulóval rendezték meg a XXXVI. Zemplén Kupa nemzetközi sakkversenyt nemrégiben a szerencsi Rákóczi-várban.
Csemegék várnak a sportkedvelőkre
SportMiskolc
Örülhetnek a kosárlabda és a labdarúgás miskolci kedvelői.