Ugrás a tartalomra

A harmadikosokat az elsősök oktatták

Létrehozva
Telkiben tartották az MLSZ játékvezetői bizottságának egyik táborát.

A labdarúgó NB III-as játékvezetők asszisztensi és ellenőri keretébe soroltaknak olyan egykori, az élvonalbeli keretbe tartozók tartottak előadást, mint a miskolci Kurmai Zoltán (az MLSZ jb elnökségének tagja), Iványi Zoltán, Juhos Attila, Solymosi Péter, Szarka Zoltán, Székely Ferenc, Vavika Ferenc. Valamennyien sok száz NB I-es találkozón működtek aktív korukban. 

Heten voltak 

– Szűkebb pátriánkból heten jöttünk a táborba – mondta dr. Varga Zsolt, az MLSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Területi Igazgatósága Játékvezetői Bizottságának elnöke, egykori FIFA-asszisztens, NB III-as ellen. – Bense Milán asszisztens, Elek Balázs asszisztens, Gutyán Dániel asszisztens, Kátai Gábor ellenőr, Kerékgyártó Zsolt ellenőr, Radványi Ádám ellenőr és jómagam alkottuk a csapatunkat. Tóth Ádám sérülés, Vinter Gábor pedig halasztás miatt nem tartott velünk.
A tábor menüje ez volt: edzés, meccs értékelés, videós teszt, fizikai felmérés, konzultáció, elméleti vizsga, szabályváltozások. 

Kép
játékvezetők
A misklolci-vármegyei kerettagok (balról): Gutyán Dániel, Kerékgyártó Zsolt, Elek Balázs, dr. Varga Zsolt, Bense Milán, Radványi Ádám, Kátai Gábor. Fotó: Magánarchívum

Címkék

Ez is érdekelhet

Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.