Ugrás a tartalomra

Miskolci első, diósgyőri második

Létrehozva
Nemzetközi sakkversenyt rendeztek, amelyen 78 induló vett részt.

XI. Bodrog Kupa, nemzetközi rapid sakk verseny, 3 ország, 78 induló, Bodrogkeresztúr. 
A viadal érdekessége az  volt, hogy az A csoportban a miskolci, egykori DVTK-tag, de jelenleg már a sokszoros magyar csapatbajnok MTK-t erősítő nemzetközi mester szerezte meg az első helyet. 
A csoport: 1. Pribelszky Bence (MTK Budapest) 5.5, 2. Kovács Kristóf (DVTK) 5, 3. Gál József (Hajdúböszörmény) 5. 
B csoport: 1. Halmai Attila (DVTK) 6. 

Kép
A dobogósok: Kovács Kristóf, Pribelszky Bence, Gál József Fotó: magánarchívum
A dobogósok (balról): Kovács Kristóf, Pribelszky Bence, Gál József. Fotó: Magánarchívum

Címkék

Ez is érdekelhet

Molnár Gábor kulcsembere lehet a DVTK-nak az NB II-es mérkőzéseken. Fotó: DVTK
A másodikon bukfenc jött Kassán
SportMiskolc
Labdarúgás: szombaton este a közelgő bajnoki rajt jegyében újabb felkészülési meccset játszott a kelet-szlovákiai nagyvárosban a DVTK.
Takács Péter, a diósgyőriek vezetőedzője. Fotó: magánarchívum
A diósgyőriek megnyerték az elsőt Kassán
SportMiskolc
Labdarúgás: szombat délután Kassára kiírt felkészülési mérkőzéseket teljesít a diósgyőriek NB II-es csapata.
Dr. Varga Zsolt, az MLSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Igazgatósága Játékvezetői Bizottságának elnöke. Fotó: magánarchívum
Egerbe készülnek az ítészek és az ellenőrök
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
Labdarúgás: Heves vármegye székhelye ad otthont a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei játékvezetők, asszisztensek és ellenőrök edzőtáborának.
A DVTK II ma a Cigánd SE csapatával vívott tesztmérkőzést a diósgyőri edzőközpontban. Fotó: magánarchívum
Pályára lépett a „kis” DVTK
SportMiskolc
Labdarúgás: szombat délelőtt felkészülési mérkőzést játszottak a DVTK edzőközpontjában.