Ugrás a tartalomra

Extraliga: egyet nyertek, egyet veszítettek

Létrehozva
Kezdetét vette a 2025/26-os évi férfi asztalitenisz Extraliga küzdelemsorozata.

Az elmúlt hétvégi kettős forduló felemásan sikerült a diósgyőriek csapata számára. 
1. forduló
DVTK I – Tatai Atlétikai Club I 6–1
Győzött: Cseri Ádám (2), Katona Gergely (2), Krebs Levente és a Cseri Ádám, Katona Gergely páros. 
2. forduló
DVTK I – Honvéd Szondi György SE I 1–6
Győzött: Katona Gergely. 

Kép
Krebs Levente, a diósgyőriek fiatal játékosa Fotó: magánarchívum
Krebs Levente, a diósgyőriek fiatal játékosa. Fotó: Magánarchívum

Címkék

Ez is érdekelhet

Botos Dominik a dobogó második fokán. Fotó: magánarchívum
Botos Dominik ezüstérmes
SportMiskolc
Birkózás: Ljubomir Ivanovic Gedza nemzetközi emlékverseny, Belgrád.
Szűcs András
Ők nyerték a junior Európa-kupát
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
Kettős magyar sikerrel zárult a tiszaújvárosi Junior Triatlon Európa-kupa.
Katona Amina (GANZAIR FORESTAY Újbuda SE - serdülő leány győztes
A magyar utánpótlás legjobbjai ragyogtak a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztiválon
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
A Magyar Utánpótlás Gálával indult a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztivál utolsó napja.
Guzi Blanka nagyon közel állt a dobogós helyezéshez. Fotó: magánarchívum
Guzi Blanka negyedik lett
SportMiskolc
Öttusa: világkupa döntő, Budapest, BOK-csarnok.