Az elmúlt hétvégi kettős forduló felemásan sikerült a diósgyőriek csapata számára.
1. forduló
DVTK I – Tatai Atlétikai Club I 6–1
Győzött: Cseri Ádám (2), Katona Gergely (2), Krebs Levente és a Cseri Ádám, Katona Gergely páros.
2. forduló
DVTK I – Honvéd Szondi György SE I 1–6
Győzött: Katona Gergely.
Extraliga: egyet nyertek, egyet veszítettek
Létrehozva
Kezdetét vette a 2025/26-os évi férfi asztalitenisz Extraliga küzdelemsorozata.
Ez is érdekelhet
Botos Dominik ezüstérmes
Birkózás: Ljubomir Ivanovic Gedza nemzetközi emlékverseny, Belgrád.
Ők nyerték a junior Európa-kupát
Kettős magyar sikerrel zárult a tiszaújvárosi Junior Triatlon Európa-kupa.
A magyar utánpótlás legjobbjai ragyogtak a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztiválon
A Magyar Utánpótlás Gálával indult a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztivál utolsó napja.