Az elmúlt hétvégi kettős forduló felemásan sikerült a diósgyőriek csapata számára.
1. forduló
DVTK I – Tatai Atlétikai Club I 6–1
Győzött: Cseri Ádám (2), Katona Gergely (2), Krebs Levente és a Cseri Ádám, Katona Gergely páros.
2. forduló
DVTK I – Honvéd Szondi György SE I 1–6
Győzött: Katona Gergely.
Extraliga: egyet nyertek, egyet veszítettek
Létrehozva
Kezdetét vette a 2025/26-os évi férfi asztalitenisz Extraliga küzdelemsorozata.
Ez is érdekelhet
Németországban, majd Dániában versenyez
Atlétika: két jelentős viadal vár a diósgyőriek gátfutó kiválóságára.
DVTK: A kik vagyunk mi, a hol tartunk most, valamint a célok
Vincze Richárd sportigazgató és Takács Péter vezetőedző válaszolt a kérdésekre a DVTK-nál.
Rőczei Gréta hatszáz pontot javított
Atlétika: felnőtt és U23-as többpróba magyar bajnokság, Budapest.
DVTK: egy abszolút új az elsőn
Megkezdte a felkészülést a 2026/27-es évadra a DVTK NB II-es labdarúgócsapata.