Ugrás a tartalomra

Extraliga: egyet nyertek, egyet veszítettek

Létrehozva
Kezdetét vette a 2025/26-os évi férfi asztalitenisz Extraliga küzdelemsorozata.

Az elmúlt hétvégi kettős forduló felemásan sikerült a diósgyőriek csapata számára. 
1. forduló
DVTK I – Tatai Atlétikai Club I 6–1
Győzött: Cseri Ádám (2), Katona Gergely (2), Krebs Levente és a Cseri Ádám, Katona Gergely páros. 
2. forduló
DVTK I – Honvéd Szondi György SE I 1–6
Győzött: Katona Gergely. 

Kép
Krebs Levente, a diósgyőriek fiatal játékosa Fotó: magánarchívum
Krebs Levente, a diósgyőriek fiatal játékosa. Fotó: Magánarchívum

Címkék

Ez is érdekelhet

Tóth Anna és edzője Tigyi József  Fotó magánarchívum
Németországban, majd Dániában versenyez
SportMiskolc
Atlétika: két jelentős viadal vár a diósgyőriek gátfutó kiválóságára.
Képgaléria
DVTK edzés és sajtótájékoztató
DVTK: A kik vagyunk mi, a hol tartunk most, valamint a célok
SportMiskolc
Vincze Richárd sportigazgató és Takács Péter vezetőedző válaszolt a kérdésekre a DVTK-nál.
A bronzérmes Rőczei Gréta és edzője, Majkut Gergely. Fotó: magánarchívum
Rőczei Gréta hatszáz pontot javított
SportMiskolc
Atlétika: felnőtt és U23-as többpróba magyar bajnokság, Budapest.
Képgaléria
DVTK edzés és sajtótájékoztató
DVTK: egy abszolút új az elsőn
SportMiskolc
Megkezdte a felkészülést a 2026/27-es évadra a DVTK NB II-es labdarúgócsapata.