Ugrás a tartalomra

Három autó ütközött az M3-ason

Létrehozva
Mezőkeresztes térségében teljes szélességében lezárták a rendőrök az autópálya Nyíregyháza felé vezető oldalát.

Befejeződött a közlekedési baleset szemléje. Az M3-as számú autópálya a 138. kilométerszelvényében, a Nyíregyháza felé vezető oldalon újra teljes szélességében járható.

KORÁBBAN ÍRTUK: 

Három személyautó ütközött össze augusztus 14-én 16 óra 5 perckor az M3-as autópálya 138-as kilométerénél, a Nyíregyháza felé vezető oldalon. Az érintett útszakaszon a mentés és a helyszínelés idejére a rendőrök teljes útlezárást rendeltek el. A sztrádáról lehajtani a Mezőkeresztesi lehajtónál lehet, és visszatérni ugyanitt a felhajtó ágon tudnak.

(Címlapképünk csak illusztráció)

Ez is érdekelhet

A lengyel buszsofőr letartóztatásáról döntött a Miskolci Járásbíróság
BalesetMiskolcBelföldVilág
Elrendelte az augusztus 16-án éjszaka az M3 autópályán balesetet szenvedett lengyel busz sofőrjének letartóztatását a Miskolci Járásbíróság.
Miskolci mentőkutyák találták meg a Tiszában eltűnt fiú holttestét
BalesetMiskolcBelföldKörnyezet
A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tiszakóród térségében jártak bevetésen Hope-ék.
Baleset történt a 260-as főúton: ketten ültek az autóban
BalesetBorsod-Abaúj-Zemplén
Berenténél volt szükség tűzoltói beavatkozásra kedden délelőtt.