A reggeli csúcsforgalomban, fél 8 előtt nem sokkal személyi sérüléssel járó baleset történt Miskolc belvárosában. A Szeles utcában, a Miskolc Plaza sarkánál ütközött össze két autó, és az egyik vezetője - az elsődleges információk szerint - 8 napon belül gyógyuló, könnyű sérülést szenvedett. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Két autó csattant a Plázánál
Létrehozva
Torlódást okozott az ütközés a reggeli forgalomban.
Ez is érdekelhet
Busz és autó karambolozott Miskolcon - teljes útzárat okozva
A Kazinczy Ferenc utcában dolgoznak a tűzoltók.
Olvad a természetes vizek jege, életveszélyes azokon tartózkodni
Az enyhülő időjárás miatt olvad a természetes vizek jege, ezért életveszélyes a jégen tartózkodni, a Balatonon jelenleg négy helyen szabad korcsolyázni - közölte az operatív törzs szombaton az MTI-vel.
Idős férfi vesztette életét a borsodi lakástűzben
Szombat reggel kigyulladt egy lakóház egyik szobája Encsen, a Vágóhíd úton.
Ítélet született a tiszaújvárosi halálos motorosgázolás ügyében
Ítéletet hozott a Tiszaújvárosi Járásbíróság a 2024 novemberében Tiszaújváros közelében történt közúti baleset ügyében, amelyben a sértett motorkerékpáros életét vesztette.