Műszaki hiba miatt vesztegel egy teherautó a sajószentpéteri körforgalomnál. A jármű akadályozza a forgalmat, emiatt jelentős torlódás alakult ki a 26-os számú főúton. A forgalmat rendőrök irányítják – tájékoztatta szerkesztőségünket a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön koradélután. A műszaki mentés több órán át is tarthat, és valószínűleg belenyúlik a délutáni csúcsba, ezért a rendőrségi azt kéri, hogy ha tehetik, kerüljék el az útszakaszt.
(Külső fotónk illusztráció.)
Bedugult a 26-os, ha tehetik, kerüljenek
Létrehozva
Lerobbant teherautó akadályozza a forgalmat a sajószentpéteri körforgalomnál, ami miatt torlódás alakult ki a 26-oson csütörtök koradélután. A forgalmat rendőrök irányítják.
Ez is érdekelhet

Ottfelejtett étel adott munkát a tűzoltóknak az éjjel Miskolcon
Az oltóeszközöket szerencsére nem kellett bevetni.

Autóval hajtott át élettársa gyermekén
A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt, aki figyelmetlenségből nem vette észre, hogy az élettársa leánygyermeke az autó előtt guggol, és áthajtott rajta.

Buszbaleset Horvátországban: két halott, több sérült
Álló autónak csapódott, majd felborult egy autóbusz Horvátországban vasárnapra virradóra. A balesetben két ember meghalt és többen megsérültek – idézi Sziszek-Monoszló megye rendőrségi közleményét az MTI.