Ugrás a tartalomra

Meghalt egy kisfiú, akit egy megáradt gyöngyösoroszi patakból mentettek ki

Létrehozva
Meghalt egy hároméves kisfiú, akit egy megáradt gyöngyösoroszi patakban találtak meg kedden - közölte a Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Kép
Fotó: heol.hu

Soltész Bálint jelezte: az ügy körülményeit a rendőrség büntetőeljárásban vizsgálja. A Heves vármegyei heol.hu hírportál információi szerint a fiút kedden délben mentették ki Gyöngyösorosziban a patakból. Mentőhelikopter vitte Miskolcra kórházba, de már nem tudták megmenteni az életét.

Ez is érdekelhet

Véglegessé vált a lengyel buszsofőr letartóztatását elrendelő végzés
BalesetMiskolcBelföldVilágBorsod-Abaúj-Zemplén
Helybenhagyta a Miskolci Törvényszék másodfokú tanácsa a Miskolci Járásbíróság múlt kedden meghozott végzését, amelyben az augusztus 16-án éjszaka az M3 autópályán balesetet szenvedett lengyel busz sofőrjének letartóztatását rendelték el.
A lengyel buszsofőr letartóztatásáról döntött a Miskolci Járásbíróság
BalesetMiskolcBelföldVilág
Elrendelte az augusztus 16-án éjszaka az M3 autópályán balesetet szenvedett lengyel busz sofőrjének letartóztatását a Miskolci Járásbíróság.
Miskolci mentőkutyák találták meg a Tiszában eltűnt fiú holttestét
BalesetMiskolcBelföldKörnyezet
A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tiszakóród térségében jártak bevetésen Hope-ék.