Ugrás a tartalomra

Holttestet találtak egy mezőtúri kigyulladt házban

Létrehozva
Mezőtúron egy idős nő holttestét és kialudt tűz nyomait találták egy családi ház mellé épített melléképület konyhájában.

Jelzés érkezett a katasztrófavédelemhez péntek délelőtt, hogy Mezőtúron egy idős nő holttestét és kialudt tűz nyomait találták a XXIV. utcában lévő családi ház mellé épített, életvitelszerűen lakott melléképület konyhájában - tájékoztatta Mukics Dániel, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője az MTI-t. 

A tűzoltók átszellőztették az ingatlant, a tűz körülményeinek feltárása érdekében tűzvizsgálati eljárás indul - tették hozzá.

 

Ez is érdekelhet

M3 autópálya dugó
Beállt az M3-as: 5 kilométeres kocsisor alakult ki egy kamion miatt
BalesetMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-ZemplénBalesetHavaria
Az M3-as autópályán Miskolc felé, Hatvan térségében egy korábban kigyulladt kamion akadályozza a forgalmat.
baleset M3-as autópálya baleset-info.hu
Több autó karambolozott az M3-as autópályán, Miskolc felé
BalesetMiskolcBelföld
Több autó karambolozott az M3-as autópályán - közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken.
baleset mentő mentőautó sziréna
Baleset miatt teljes szélességben lezárták az M3-as autópályát
BalesetMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Kitört egy autó kereke, mentő is érkezett a helyszínre. Teljes útzár van az M3-as autópályán baleset miatt.
Busz és autó karambolozott Miskolcon - teljes útzárat okozva
BalesetMiskolc
A Kazinczy Ferenc utcában dolgoznak a tűzoltók.