A Railpol (Vasúti Rendőrségek Európai Szervezete) által koordinált ellenőrzés kedden 7 órakor kezdődik és 24 órán át tart. Az akció célja a személyszállító vonatokon, vasútállomásokon és környékükön elkövetett jogsértések megelőzése, valamint az ellenük történő hatékony fellépés, a csomagok ellenőrzése a szerelvényeken, illetve a pályaudvarokon - áll a közleményben.
Fokozottan ellenőrzi a vonatokat és vasútállomásokat a rendőrség
Létrehozva
Fokozott ellenőrzésbe kezd a rendőrség a vonatokon és a vasútállomásokon - írja a police.hu.
Ez is érdekelhet
Már lehet nevezni a 2026-os Balaton-átúszásra
A népszerű programot várhatóan július 18-án rendezik meg.
Adatvédelmi szakjogász: az osztálykép nem mehet automatikusan a Facebookra
Szigorúbb fellépést ígérnek a hatóságok a gyermekek védelmében.
Hogyan kerüljük el a pazarlást húsvét végén?
A Nébih Maradék nélkül programja felhívja a figyelmet arra, hogy egy kis előrelátással a húsvéti ünneplés egyszerre lehet hagyománytisztelő, élelmiszerbiztonsági szempontból tudatos és pazarlásmentes.
Megkezdődött a levélszavazatok azonosító nyilatkozatainak ellenőrzése
Húsvéthétfőn megkezdődött a levélben leadott szavazatok azonosító nyilatkozatainak ellenőrzése - közölte a Nemzeti Választási Iroda az MTI-vel.
