Az éjjel 2.13 perckor keletkezett földmozgás 3,5-ös volt a Richter-féle skála szerint, esetleges hatásairól, károkról nem érkezett bejelentés az obszervatóriumba - tájékoztatott a CSFK GGI Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatórium.
Kisebb földrengés volt Nagykanizsa környékén
Létrehozva
Kisebb földrengés volt vasárnapra virradó éjjel Nagykanizsától 11 kilométerre délre - közölte a Magyar Tudományos Akadémia szeizmológiai obszervatóriuma.
Ez is érdekelhet
A meteorológust is meglepte, milyen fordulat jön az időjárásban
A vártnál változékonyabb időjárás várható.
Buday Pétertől, az erdészet elhivatott vezetőjétől búcsúznak
Az erdők és vadak embere volt, akinek élete a természet iránti alázatról szólt.
Az szja-mentesség mellett is jár a családi kedvezmény
A háromgyerekes anyák kedvezménye minden más kedvezményt megelőz, először ezt kell érvényesíteni az adóalapból.
Új szabályok jönnek az áfabevallásban: pontosabb adatokat kér a NAV
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) közleménye szerint 2025. október 1-jétől változnak az áfabevallás szabályai a földgázkereskedők és a közvetett vámjogi képviselők számára. A módosítások célja a bevallások pontosítása és az adatkezelés egységesítése.