Ugrás a tartalomra

Hétvégén tovább fehéredhet a táj

Létrehozva
A legmasabb nappali hőmérséklet +3 fok körül alakulhat, éjjel azonban akár -6 fokig is lekúszhat a hőmérő higanyszála. 

Döntően borult, párás, helyenként tartósan ködös idő várható, de szombaton a Dunántúlon van esély hosszabb-rövidebb napos időszakokra – írja előrejelzésében az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ). 

Néhol hószállingózás, szitálás előfordulhat, szombaton a Dunántúlon lehet helyenként gyenge havazás is. A légmozgás általában gyenge vagy mérsékelt lesz, pénteken helyenként, míg szombaton csak Sopron környékén élénkülhet meg a déli, délkeleti szél.
    

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -6 és -1 fok között alakul, de a havas, gyengén felhős részeken több fokkal hidegebb lehet az idő. A legmagasabb nappali hőmérséklet szombaton -2 és +3 fok között várható.

Ez is érdekelhet

Kiadták a riasztást Borsodban is
BelföldMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Figyelmeztető előrejelzést adtak ki Magyarország területére szerda éjfélig.
A magyar háztartások pénzügyi vagyona öt év alatt csaknem megduplázódott
BelföldGazdaság
A felhalmozott pénz mégsem jut el a gazdaságba, mert torz szerkezetben tárolják a magyarok a megtakarításokat.
Matematika írásbeli vizsgákkal folytatódik ma az érettségi
BelföldOktatás
Matematikából csaknem 80 ezren érettségiznek kedden.
Elkezdődtek az érettségi vizsgák
Nehezebb volt az idei magyar írásbeli, mint korábban? Itt vannak a megoldások!
BelföldMiskolcOktatásBorsod-Abaúj-Zemplén
Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.