Ugrás a tartalomra

Kórházban várja a szentestét a 90 éves Bodrogi Gyula

Létrehozva
Csontját törte a nemzet színésze, aki üzent az olvasóknak is.

A Nemzet Színésze vendégségből indult hazafelé, amikor megszédült, elesett, s úgy tört el csontja, hogy műteni kell – írja a Blikk.

Bodrogi Gyula azt nyilatkozta a lapnak, kivilágítatlan lépcsőn történt a baleset, ami miatt a SOTE baleseti sebészetére került. Ennek köszönhetően valószínűleg elmaradnak a színész szilveszteri fellépései is: délután és este is színpadra lépett volna a Karinthy Színházban.

A színészlegenda a jókedvét nem vesztette el, amennyiben a Blikknek arra a kérdésére, hogy mit üzen az olvasóiknak karácsonykor, azt felelte:

Ne járkáljanak felelőtlenül a sötétben lépcsőn!

címkép forrása:24.hu

Ez is érdekelhet

Hidegfront érkezik: mutatjuk, hogyan alakul az időjárás szombaton
BelföldMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Hétvégén az éjszakai órákban alakulnak ki záporok, zivatarok, de akkor sem fog mindenhol esni. A maximum-hőmérséklet még nagyrészt 30 fok felett marad.
Elhalasztják a Balaton-átúszást
BelföldSportSzabadidő
Egy héttel elhalasztják a szombatra tervezett 44. Lidl Balaton-átúszást.
gomolyfelhő
Északkeleten gomolyfelhők zavarhatják meg a napsütést
BelföldMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
A magassági légörvény elhagyja térségünket. Bár eddig is nagyrészt száraz idő uralkodott, a hét első napján legfeljebb néhol lehet zápor északkeleten.
Nagyszerűen szerepelnek a diósgyőriek
BelföldMiskolcSport
Atlétika: U20-as és U23-as országos bajnokság, Szolnok.