Ugrás a tartalomra

Kapu Tibor és asztronauta társai hazaindulnak, kövesse élőben!

Létrehozva
Izgalmas lesz a hazaút is, reméljük nem túl izgalmas, és holnap épségben szállhatnak ki az űrkapszulából a földön.


 


Amint megkapják az engedélyt a houstoni irányítóközponttól, indulhat az újabb izgalmas fázisa az űrutazásnak, a hazatérés. Az űrállomásról várhatóan hazai idő szerint 13.05-kor búcsúznak, és jónéhány föld körüli kör megtétele után lépnek majd be a légkörbe. Hosszú, csaknem egynapos utazás vár rájuk, és a közlések szerint kedden 11.30-kor érhetnek földet Kalifornia partjainál, a Csendes-óceánban.
 

Ez is érdekelhet

Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz
Belföld
Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.
A pénteki volt az év eddigi legmelegebb napja
BelföldKörnyezet
Pénteken volt az év eddigi legmelegebb napja - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.
Februárban 725 ezer ötszáz forint volt a bruttó átlagkereset
BelföldGazdaság
Ez év februárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 725 500, a nettó átlagkereset 509 200 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
fagykár
Már bejelenthetők a tavaszi fagykárok
BelföldGazdaságKörnyezet
Az április elején tapasztalt tavaszi fagy a már virágzó, vagy a terméskezdeményekkel rendelkező gyümölcsösökben károkat okozhatott, az Agrárminisztérium felhívja a figyelmet a kárenyhítési lehetőségekre.