Ugrás a tartalomra

Több autó ütközött az M3-ason, óriási a torlódás

Létrehozva
Időlegesen teljesen lezárták az autópályát.

12:01: Feloldották az útlezárást az M3-as autópályán Gödöllőnél, ahol hat gépkocsi ütközött össze szombat délelőtt – közölte Váraljai Anita Kamilla, a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.

Korábban írtuk:

Hat gépkocsi ütközött össze szombaton az M3-as autópálya 31-es kilométerszelvényénél, Gödöllő térségében, a Miskolc felé vezető irányban – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján, amit a Hirado.hu szemlézett.

Budapest irányába a mentési munkák miatt időlegesen teljesen lezárták az autópályát, de hamarosan megnyitnak egy sávot – mondta Váraljai Anita Kamilla, a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-nek.

Tájékoztatása szerint addig a bagi csomópontnál a 3-as főút felé lehet kerülni.

Budapest irányába nyolc kilométeres torlódás alakult ki, Miskolc felé egy sávon lassan halad a forgalom – tájékoztatott a sajtóreferens.

A gödöllői hivatásos tűzoltók három gépkocsit áramtalanítottak, a balesethez a társhatóságok is kiérkeztek – közölte a katasztrófavédelem.

Ez is érdekelhet

Virágos Magyarország
Elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre
Belföld
Megkezdődött a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka: a szervezők május 15-ig várják a települések regisztrációit az ország legnagyobb környezetszépítő kezdeményezésére.
Dávid Sándor
Elhunyt a legendás sportújságíró
BelföldSport
Életének 90. évében elhunyt Dávid Sándor Aranytollas újságíró, sportriporter.
napsütés időjárás
Időjárás: Sándor napján megszakad a tél?
BelföldMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Nagy területen megélénkül, megerősödik a szél. A hidegcsepp elhagyja térségünket, így szerdán már nagyobb területen lesz napos az idő és napközben csapadék sem valószínű.
Már elérhetők az adóbevallási tervezetek
Belföld
A NAV az idén is több mint 5,6 millió adózónak készítette el az szja-bevallási tervezetét. A dokumentumot az eSZJA-oldalon nézhetik meg azok, akik regisztráltak az Ügyfélkapu+-ra vagy a DÁP-ra.