Ugrás a tartalomra

Két baleset miatt jelentős a torlódás az M0-s autóút M1-es autópálya felé vezető oldalán

Létrehozva
Fokozott lassulásra kell készülni baleset miatt az M0-s autóút keleti szektorán az M1-es autópálya felé Maglód és Vecsés között.
Kép
Képünk illusztráció

Két baleset is történt az M0-s autóút M1-es autópálya felé vezető oldalán. Az 52-es kilométertől a 40-es kilométerig szakaszos torlódás jellemző, megnövekedett menetidőre készüljenek az arra közlekedők, a torlódás meghaladta a 12 kilométert - tudatta az Útinform híradása alapján az MTI. 

Közölték azt is, hogy újabb baleset történt Szigetszentmiklós térségében a 16-os kilométernél az M1-es autópálya felé vezető oldalon; a torlódás ott meghaladta az 5 kilométert.

Címkék

Kapcsolódó cikkek

Ez is érdekelhet

Bicskanyitogató ez az igazságtalanság!
BelföldMiskolcVilág
Gubik László volt a vendége a Felvidék Háznak szerda délután. A Magyar Szövetség első emberét Mács Ildikó hívta meg, akivel beszélgettünk a ház további programjairól is.
A rendőrség nevében kérnek pénzt az internetes csalók
BelföldBűnügy
A "Magyar Országos Rendőrség" nevében küldenek magyartalan, fordítóprogrammal készült leveleket.
Izgalmas kérdésekkel foglalkoznak
BelföldSport
Az olaszországi, XXV. téli olimpia után itthon és külföldön is eljön az útkeresés időszaka.
A jogász válaszol: Mit jelent a közös szülői felügyelet?
BelföldTudomány
Miskolci olvasónk levelében azt kérdezi, hogy válás esetén, a házasság felbontása iránti perben, kérhet-e közös szülői felügyeleti jogot, ha azt a felesége ellenzi?