Gyermekéveit szeretett városában Göncön töltötte. Elvégezte az orvostudományi egyetemet, s utána hosszú ideig a miskolci Semmelweis kórházban dolgozott. Mint ideggyógyász és a gerontológia minden tudója komoly nemzetközi sikereket ért el a kutatás területén. A Fidesz szakpolitikusaként több cikluson át volt parlamenti képviselő. Az idős ügyi tanácsban és egészségügyi témában sok projektet menedzselt miközben a gyógyítással se hagyott fel. Sokak számára ismerős lehetett a televízióból is, mivel több műsorban érdekfeszítő, érzékletes előadásokat tartott a gerontológiai kérdésekről. Temetéséről később intézkednek.
Elhunyt Iván László professzor, Gönc díszpolgára
Létrehozva
Elhunyt dr. Iván László orvosprofesszor, 86 esztendős korában érte a halál.
Ez is érdekelhet
Eláruljuk, hogyan óvhatjuk ősszel a süniket
Még, ha nem is látjuk, teljes süncsaládok telelhetnek át a kertünkben, ha engedjük nekik. Viszont az égetés végzetes lehet számukra!
Folytatódik a véradási kampány a vármegyében
A következő hétre is meghirdette a véradási lehetőségeket az Országos Vérellátó Szolgálat, aki teheti segítsen embertársain.
Diákot vert, felfüggesztettet kapott a kollégiumi felügyelő
A férfi éjszakai szolgálat során került szóváltásba egy diákkal, akinek hátracsavarta a kezét, majd többször meg is ütötte a fiút.
Elismerték a borsodi tűzoltók munkáját, íme a díjazottak névsora
Elismeréseket vettek át Borsod-Abaúj-Zemplén tűzoltói Budapesten.