Ugrás a tartalomra

Soron kívüli javításokat végez a Magyar Közút a 26-os főúton

Létrehozva
Az intézkedés során a heves esőzések miatt megrongálódott útpályát állítják helyre.
Kép

Az elmúlt időszak heves esőzései miatt, az esetleges balesetek megelőzése érdekében soron kívüli pályaszerkezet helyreállítási munkákat végez a 26-os főút osztottpályás szakaszán, a Miskolcról Kazincbarcika felé vezető oldalon a Magyar Közút Nonprofit Zrt. edelényi mérnöksége – tájékoztatta szerkesztőségünket az állami vállalat

A kivitelezés azon belül is a szirmabesenyői csomópont és a volt „BÉM ipartelep” közötti szakaszt érinti.
- A munkálatok október 28-án, szerdán délután 5 órától kezdődtek el és várhatóan november 3-án, kedd délutánig tartanak majd. A kivitelezés ideje alatt az érintett pályaoldalon félpályás útzár lépett életbe, míg mindkét irányban egyaránt 40 km/órás sebességkorlátozás lesz érvényben – írja a közút.

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. arra kér mindenkit, hogy még indulás előtt tájékozódjanak a helyreállítási munkákhoz kapcsolódó aktuális forgalmi helyzetről a társaság Útinform szolgálatánál (+36-1-336-2400), illetve a www.utinform.hu weboldalon, de érdemes navigációs, közösségi autós alkalmazást is használniuk, hogy az optimális útvonalukat megtervezhessék. A korlátozással járó munkák idejére a közlekedők türelmét és megértését kérik a szakemberek, a javítási munkákat az ő érdekükben végzik el.

 

Ez is érdekelhet

Évekig verte édesanyját
Borsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen kapcsolati erőszak bűntette miatt, aki életvitelszerűen három évig az édesanyja lakásában lakott, rendszeresen vitát kezdeményezett vele, ezen alkalmakkor ököllel testszerte ütlegelte, rugdosta.
garázstűz katasztrófavédelem illusztráció
Lángokban állt egy garázs, a tűzoltók küzdöttek a pusztító tűzzel (frissítve)
Borsod-Abaúj-ZemplénBelföldBulvárBalesetHavaria
Teljes terjedelmében égett egy garázs Sátoraljaújhelyen, a tűzoltók nagy erőkkel dolgoztak a helyszínen.
Félpályán halad a forgalom a határon, baleset történt
Borsod-Abaúj-ZemplénBelföldBulvárBaleset
Félpályán halad a forgalom a Fő utca érintett szakaszán. Baleset történt Pácinban.
Pincetűz. Forrás: katasztrófavédelem
Füst és lángok ébresztették a felsőzsolcaiakat: tűz miatt riasztották a tűzoltókat
Borsod-Abaúj-ZemplénMiskolcBulvárHavaria
A tűzoltók a Móricz Zsigmond utcába vonultak ki. Tűz ütött ki Felsőzsolcán.